Educatius Group Logo
Home » Liceum za granicą

Stań się najlepszą wersją siebie!

Wyobraź sobie emocje związane z życiem i nauką w liceum w nowym kraju! Nie ma lepszego sposobu na poprawienie znajomości języka angielskiego (lub francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego czy szwedzkiego – w jednym z naszych programów europejskich) bądź poprawę Twoich perspektyw na najlepszej uczelni – jak i rozwoju przyszłej kariery! Wybierając międzynarodową wymianę szkolną z tak solidnym partnerem, jakim jest Educatius, korzystasz z 20 lat doświadczenia i najlepszego na świecie zespołu, który specjalizuje się wyłącznie w zakresie wymiany międzynarodowej dla szkół średnich.

Skontaktuj się z nami
Korzyści z nauki za granicą:
  • Najlepsze przygotowanie do studiów, za granicą oraz w kraju

  • Wyższa średnia

  • Unikatowe kompetencje międzykulturowe

  • Zwiększona pewność siebie i niezależność

USA

Wybierz idealną szkołę średnią w jednym z naszych najpopularniejszych miejsc – wybierasz jedną z elitarnych placówek naukowych, szkołę w pobliżu kalifornijskiej plaży czy najlepszą szkołę sportową? Skocz na głęboką wodę amerykańskiej kultury i innowacji!

Dowiedz się więcej
Kanada

Ciesz się wymianą naukową w doskonałej szkole średniej, w ciepłej, przyjaznej i różnorodnej Kanadzie, najbardziej wielokulturowym kraju na Ziemi! Niezwykła przyroda, tętniące życiem miasta i godne podziwu osiągnięcia akademickie na przyszłość!

Dowiedz się więcej
UK

Sporo spośród najlepszych szkół na świecie znajduje się w Wielkiej Brytanii. Połączenie bogatej kultury i historii, pięknych krajobrazów, entuzjastycznej atmosfery klubów sportowych i ekscytujących wycieczek to właśnie Twój program wymiany międzynarodowej w Wielkiej Brytanii!

Dowiedz się więcej
Irlandia

Ta Szmaragdowa Wyspa powita Cię w języku angielskim oraz Gaelic, magią wspaniałych szkół, ciepłych rodzin goszczących, dynamicznych miast i małych miasteczek. Irlandia stała się siedzibą innowacji, ale pozostaje silnie zakorzeniona w bogatych tradycjach, które pokochasz!

Dowiedz się więcej
Australia

Udajmy się na ten kontynent w dole mapy, tuż, tuż Down Under, aby wziąć udział w ekscytującej wymianie kulturalnej innej niż wszystkie, w spektakularnych okolicznościach przyrody, przyjaznej i nieformalnej kulturze oraz wspaniałych możliwościach akademickich!

Dowiedz się więcej
Nowa Zelandia

Piękna i unikatowa Nowa Zelandia to odległe miejsce z niesamowitym pięknem przyrody – tam zawsze jesteś najwyżej godzinę drogi od pustyni, lasu deszczowego lub wybrzeża oceanu – a do tego świetne programy edukacyjne i przyjaźni mieszkańcy!

Dowiedz się więcej
Hiszpania

Otwórz drzwi do nowego świata ucząc się wspaniałego międzynarodowego języka wielu narodów (400 milionów osób mówiących po hiszpańsku na świecie) w kraju słynącym z piękna gór, oceanów, i średniowiecznych wiosek w zasięgu ręki oraz kulturą znaną z luźnej i nieformalnej atmosfery, gdzie możesz uczyć się i w pełni cieszyć życiem, w tym samym czasie!

Dowiedz się więcej
Francja

Twój program wymiany szkolnej udowodni Ci, że Francja to wciąż najpopularniejszy kierunek turystyczny na świecie: bogactwo światowych zabytków, zachwycająca przyroda, fantastyczne jedzenie i ożywiona tradycja debat w języku świata, którym posługuje się prawie 300 milionów ludzi!

Dowiedz się więcej
Włochy

Spędź czas nauki w szkole średniej w miejscu tak zapierającym dech w piersiach jakim są Włochy! W tym zadziwiającym kraju pięknych średniowiecznych miast, nadmorskich szczytów i plaż odkrywaj kolejne stolice designu; ciesz się wspaniałym jedzeniem od pola do stołu i ucz się najbardziej romantycznego języka świata!

Dowiedz się więcej
Niemcy

Twoja wymiana programu dla szkół średnich w kraju europejskiej potęgi gospodarczej to świetna okazja do zainwestowania w swoją przyszłość, odkrywania bogatego języka i kultury Niemiec a także ich otwartego, gościnnego społeczeństwa i wielu stymulujących doświadczeń!

Dowiedz się więcej
Reunion

Ta rajska wyspa to gwarancja fascynacji niezwykłym pięknem tropikalnej przyrody i malowniczych plaż, podczas gdy sam Twój program wymiany dla szkół średnich będzie oparty na prawdziwej doskonałości międzynarodowego systemu francuskiego! Réunion stanie się źródłem najpiękniejszych wspomnień Twojego życia!

Dowiedz się więcej
Szwecja

Postępowe społeczeństwo Szwecji to gwarancja idealnego klimatu dla innowacji i rozwoju gospodarczego. Twój program wymiany międzynarodowej dla szkół średnich to także idealna okazja, aby sprawdzić na własnej skórze, dlaczego kraj ten stale należy do najszczęśliwszych na świecie!

Dowiedz się więcej
Prestiżowe uczelnie

Bezkonkurencyjne portfolio szkół publicznych, prywatnych, jak i szkół i z internatem w Wielkiej Brytanii i na całym świecie

Niezrównane wsparcie

Doświadczony personel troskliwie wspiera naszych uczniów, począwszy od rejestracji do programu, aż do powrotu do domu

Innowacyjne podejście do Twojej nauki

Nasza oferta stacjonarnych oraz internetowych programów szkół średnich jest skierowana do wszystkich uczniów. To liceum międzynarodowe dla każdego.

Dobro mnoży się dzięki dzieleniu

Aiducatius wspiera studentów w Afryce i Ameryce Łacińskiej

Spełnij swoje marzenie

Czy wyobrażasz sobie jak uczysz się w liceum, w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na świecie, korzystasz z tamtejszych dóbr kultury, zawierasz nowe przyjaźnie na resztę życia oraz poznajesz swoją „rodzinę numer dwa”? Pomyśl o Los Angeles, Bostonie, Miami, Londynie, Cambridge, Vancouver, Florencji, Dublinie i Paryżu – a mamy w ofercie o wiele więcej takich wspaniałych miejsc! Program ‘Select’ lub wybrana oferta szkoły z internatem dają Ci możliwość zaprojektowania wymiany międzynarodowej swoich marzeń w szkole średniej Twojego ulubionego kraju. Możesz również skoczyć na głęboką wodę oceanu lokalnej kultury dzięki programowi wymiany Classic. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonasz, doświadczony doradca Educatius, z pełnym zaangażowaniem będzie Cię wspierał na każdym kroku – od pierwszej bezpłatnej konsultacji, aż po Twój bezpieczny powrót do domu!

Otrzymaj katalog

Nasze miejsca docelowe

What’s included

Wskazówki ekspertów

Pomożemy Ci znaleźć najlepszy program i szkołę, które spełnią Twoje marzenia i cele

Coaching osobisty

Pełne wsparcie przez cały proces aplikacji w wybranym programie szkoły średniej

Wspaniała lokalizacja

Znajdziesz się w środowisku przyjaznym do życia, które wspiera swoich mieszkańców i szybko je pokochasz

Niezrównane wsparcie

Nasz program gwarantuje Ci wsparcie, jakiego potrzebujesz, by odnieść pełny sukces!

Posłuchaj naszych uczniów

Aiducatius: Dobro mnoży się dzięki dzieleniu

Każdy student wymiany Educatius, jak i rodzina goszcząca wspierają pośrednio naszą siostrzaną organizację charytatywną Aiducatius, która działa na rzecz zwiększenia zrównoważonych możliwości edukacyjnych w Afryce i Ameryce Łacińskiej oraz zmniejszenia śladu węglowego międzynarodowych wymian uczniów szkół średnich.

Dowiedz się więce

Często Zadawane Pytania

Twoje doświadczenia z wymiany międzynarodowej w szkole średniej otworzą przed Tobą świat! Poszerzysz swoje kompetencje naukowe, przejdziesz także bardzo intensywny kurs języka i znajomości kultury danego kraju w formie całkowitego zanurzenia, a przede wszystkim rozwiniesz się jako osoba, pod względem pewności siebie i płynności funkcjonowania wśród wielu kultur. Poznasz także nowych przyjaciół i oraz swoją nową rodzinę goszczącą, co zaowocuje przyjaźniami na całe życie!

Uczenie się i doskonalenie każdego nowego języka jest wówczas znacznie łatwiejsze, i daje długotrwałe korzyści dla młodych ludzi, a poza tym – przeżyjesz jedne z ciekawszych doświadczeń w swoim życiu zanurzając się w nowej kulturze! Educatius oferuje również możliwość nauki w szkole średniej w kilku krajach, w których angielski nie jest językiem pierwszym.

Educatius zapewni Ci wsparcie od momentu zarezerwowania pierwszej bezpłatnej konsultacji, aż do powrotu do domu z Twojej niesamowitej wymiany międzynarodowej w szkole średniej! W ramach naszego pakietu zapewniamy dla Ciebie troskliwą i rygorystycznie sprawdzaną rodzinę goszczącą, która powita Cię w swoim domu i będzie Cię wspierać przez cały pobyt. Twoja nowa rodzina będzie dzielić z Tobą posiłki i czas rozrywki i staniecie się rodziną na całe życie!

Jeśli natomiast wybierzesz prestiżową szkołę z internatem w ramach Twojego programu wymiany międzynarodowej, zapewnimy Ci wspaniały pobyt na terenie kampusu wraz z Twoimi nowymi przyjaciółmi i doskonałe wsparcie. Możesz zatem spać dłużej, ponieważ Twoje zajęcia odbywają się na miejscu i codziennie wybierasz spośród szerokiej gamy specjalnych dań i różnych opcji posiłków!

Przez prawie 20 lat nawiązaliśmy współpracę partnerską z wieloma wybranymi szkołami z internatem, które zapewniają najlepsze programy naukowe, programy STEM, robotykę, nauki humanistyczne, sztukę i sport, wraz z profesjonalnym doradztwem w zakresie przyszłego przyjęcia na wyższe uczelnie w jednych z najlepszych instytucji na świecie. Oferujemy również program matury online w USA, a także hybrydowy program podwójnego dyplomu, w ramach którego kończysz zarówno najlepszą szkołę w USA, jak i szkołę w swoim kraju, odbywając niektóre kursy osobiście, a niektóre online. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Zabawa z pewnością będzie elementem każdej oferowanej przez nas wymiany licealnej! Możesz wybrać liceum w pobliżu plaży, w górach lub w znanym mieście, a wiele szkół oferuje wspaniałe programy sportowe i zajęcia na świeżym powietrzu. Umów się na bezpłatną konsultację z doradcą Educatius, aby omówić opcje wymiany międzynarodowej dostosowanej do Twoich potrzeb i zainteresowań!