Educatius Group Logo
Home » Liceum za granicą » Australia

Wymiana szkolna do Australii

Międzynarodowi uczniowie uwielbiają Australię! Marzysz o dzikich bezdrożach albo nauce surfowania? Ten niezwykły kraj usytuowany gdzieś „do góry nogami” na kuli ziemskiej (Down Under!) gwarantuje słońce przez okrągły rok, przyjazne miasta i emocjonujące sporty! Australijskie szkoły to również szeroki zakres opcji, takich jak hotelarstwo, gastronomia, edukacja na świeżym powietrzu, taniec, teatr, sztuka, badania kosmiczne, biologia morska i rolnictwo. To marzenie życia!

Skontaktuj się z nami
Kluczowe fakty:
  • Rodzaje programów: Classic (ograniczona ilość miejsc), Select

  • Czas trwania: Krótkoterminowy, semestralny, roczny, rok akademicki, wieloletni

  • Wymagania językowe: Formalne testy nie są wymagane, ale konieczny jest komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego. Wymagane są świadectwa szkolne. ESL jest dostępny na wszystkich poziomach

  • Soft Landing Camp i wycieczki dostępne za dodatkową opłatą
Profesjonalni doradcy edukacyjni

Największa na świecie organizacja poświęcona realizacji programów wymiany

100% orientacji na klienta

Programy indywidualne dostosowane do Ciebie

Niezrównane wsparcie przez 24/7

Całodobowe wsparcie dla uczniów w naszych programach

Edukacja dostępna dla wszystkich

Aiducatius wspiera Projekty w Afryce i Ameryce Łacińskiej

Posłuchaj naszych uczniów

Wybierz wymarzoną lokalizację

W programie Select możesz wybierać spośród szkół w świetnych lokalizacjach, takich jak Sunshine Coast, Gold Coast, Brisbane, Adelaide, Sydney i Melbourne. Dostępne są zarówno opcje metropolitalne, jak i regionalne. Oprócz lokalizacji możesz także wybrać szkołę na podstawie programów sportowych, przedmiotowych, językowych i artystycznych oraz zdobyć krajowy lub międzynarodowy dyplom matury w klasie 12. Dostosuj wrażenia do swoich marzeń!

Aplikuj teraz

Zamów nasz katalog szkół średnich

Zamów nasz katalog aby uzyskać więcej informacji na temat programów wymian licealnych!

Otrzymaj katalog

Często Zadawane Pytania

Educatius posiada niezrównane portfolio szkół w Australii. Jesteśmy największą na świecie organizacją poświęconą wyłącznie realizacji programów wymiany w szkołach średnich. Aby przygotować Cię do wymiany kulturalnej w Australii, oferujemy czterodniowy obóz Soft Landing Camp w Sydney na początku roku szkolnego. Zapewniamy wsparcie w całym procesie aplikacyjnym i wizowym, a nasi solidni, doświadczeni australijscy partnerzy na miejscu wspierają Cię przez cały okres pobytu, współpracując ściśle z Tobą, Twoją rodziną goszczącą i szkołą, aby koordynować działania wszystkich stron i działać jako łącznik w rozwiązywaniu wszelkich problemów, jakie mogłyby się pojawić.

Australijskie szkoły są szanowane na arenie międzynarodowej i właśnie dzięki nim zaczniesz budować swój profil akademicki. Jednak największa korzyść, jaką uzyskasz dzięki nauce w Australii będzie zdecydowanie większa pewność siebie, jaką zagwarantuje Ci pobyt w tym niezwykle przyjaznym, gościnnym miejscu – oraz wspaniałe wspomnienia z wyjątkowych miejsc i doświadczeń, które będziesz pielęgnować przez całe życie!

Niezależnie od tego, który program wybierzesz, zamieszkasz z troskliwą australijską rodziną goszczącą. Zostaniesz wprowadzony w specyfikę kraju i uzyskasz autentyczny wgląd w kulturę Australii. Każda z naszych rodzin goszczących jest wyjątkowa i interesująca, niezależnie od tego, czy mieszka w mieście, na wybrzeżu, czy na wsi. Bez względu na to, czy dana rodzina sama posiada dzieci, czy nie, ich wspólną cechą jest to, że będą naprawdę podekscytowani powitaniem Cię w swoim domu i wspólnym życiem w Australii.

Jako część australijskiej rodziny będziesz korzystać z dni wolnych przepełnionych dobrą zabawą i ciekawymi wydarzeniami, takimi jak Boże Narodzenie w słońcu, Dzień Australii czy Dzień Anzac. Będziesz także delektować się typową australijską kuchnią oryginalnych dań, jak zapiekanki mięsne, owoce morza i wiele dań z grilla. I będziesz musiał koniecznie spróbować Vegemite, przynajmniej raz!

Oprócz tych ekscytujących nowych doświadczeń w Australii, pamiętaj, że Twoja rodzina goszcząca będzie również ciekawa, skąd pochodzisz. Opowiedz im więcej o swoim kraju, gotuj dania typowe dla własnego domu i zapoznaj ich z własną kulturą. Będą wdzięczni, poznając Twoją ojczyznę, tak samo jak ty ich.

– Program krótkoterminowy, doskonała wymiana kulturalna, to 12-tygodniowe doświadczenie wyjazdowe z czterema różnymi opcjami terminu przyjazdu w ciągu roku kalendarzowego. Będziesz uczyć się w prywatnej szkole dziennej i zamieszkasz z australijską rodziną wolontariuszy. Niektórzy studenci decydują się również na maksymalizację swojego czasu w świecie „Down Under” ;), łącząc 12-tygodniowy program w Australii z 12-tygodniowym programem w Nowej Zelandii.

Program Select High School Liceum Zagraniczne pozwala wybrać idealną szkołę z szerokiego portfolio szkół publicznych i prywatnych Educatius, oferując studentom z wymiany międzynarodowej szansę na życie i naukę w ekscytujących miejscach w całej Australii. Masz możliwość wyboru spośród świetnych opcji akademickich, sportowych, artystycznych i programu nauk ścisłych STEM!

Program Classic, w ramach którego umieścimy Cię u serdecznej i troskliwej rodziny goszczącej oraz zapiszemy do pobliskiej szkoły, jest także dostępny, ale zwykle wyprzedaje się z dużym wyprzedzeniem.