Educatius Group Logo
Home » Liceum za granicą » Hiszpania

Wymiana szkolna w Hiszpanii

Zostań uczniem wymiany studenckiej w pięknej Hiszpanii! Hiszpania to barwny kraj, który oferuje wszystko, czego potrzeba, by spędzić udany rok za granicą. Jej bogata kultura, przyjemny klimat, piękna przyroda i zrelaksowany styl życia co roku przyciągają studentów z całego świata. Szybko przekonasz się, że Hiszpania ma wszystko, czego potrzebujesz, od długich piaszczystych plaż wzdłuż wybrzeża po imponujące pasma górskie i średniowieczne miasta.

Rozpocznij rozmowę
Kluczowe fakty:
  • Rodzaje programów: Liceum „Classic”, Liceum „Select” oraz Szkoła z internatem.

  • Czas trwania: Rok akademicki lub semestr

  • Rodzaj wizy: Wiza studencka

  • Język: Podstawowa znajomość języka hiszpańskiego rekomendowana

Profesjonalni doradcy edukacyjni

Największa na świecie organizacja poświęcona realizacji programów wymiany

100% orientacji na klienta

Programy indywidualne dostosowane do Ciebie

Niezrównane wsparcie przez 24/7

Całodobowe wsparcie dla uczniów w naszych programach

Edukacja dostępna dla wszystkich

Aiducatius wspiera Projekty w Afryce i Ameryce Łacińskiej

Twoje liceum w Hiszpanii

Jako uczeń wymiany międzynarodowej Hiszpanii uzyskasz doskonałą okazję by poznać codzienne życia szkolne hiszpańskich nastolatków.

Liceum w Hiszpanii składa się z dwóch cykli, ESO i Bachillerato. Studenci wymiany międzynarodowej są zazwyczaj zapisani do Bachillerato lub ostatnich lat ESO.

Rozpocznij rozmowę

Zamów nasz katalog szkół średnich

Odkryj świat liceum za granicą – zamów nasz katalog!

Często Zadawane Pytania

Przy ponad 400 milionach osób mówiących po hiszpańsku, język ten jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Oznacza to, że ucząc się tutaj otworzysz wiele drzwi, zarówno pod względem przyszłych możliwości zawodowych, jak i, co nie mniej ważne, w zakresie nawiązywania kontaktów z nowymi ludźmi. Zapraszamy na rok wymiany pełen słońca, umiejętności językowych i przyjaźni!

Zatrzymując się u hiszpańskiej rodziny goszczącej, zrozumiesz prawdziwą hiszpańską kulturę. Oprócz tego, że jest to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się więcej o codziennym życiu w Hiszpanii, jest to także najlepszy sposób na doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem hiszpańskim. Zanim się zorientujesz, zdołasz dołączyć do intensywnych dyskusji podczas rodzinnych obiadów i łatwo poruszać się po społeczeństwie.

Jako część hiszpańskiej rodziny będziesz celebrować święta, jak Día de Reyes i El Día de Todos Los Santos, bardzo charakterystyczne i obchodzone w różnych regionach Hiszpanii. Skosztujesz również typowych dań kuchni hiszpańskiej, takich jak krokiety, tortilla española i zupa gazpacho.

Hiszpania jest uznawana za jedną z najlepszych kuchni na świecie. Jedzenie jest ponadto często podawane w bardzo przystępnych cenach w kawiarniach i restauracjach. Jeśli kochasz jedzenie, Hiszpania jako miejsce wymiany to najlepsze miejsce dla Ciebie.

Oferujemy szeroką gamę programów szkół średnich w Hiszpani. Są to programy Liceum „Classic”, Liceum „Select” oraz szkoła z internatem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!