Educatius Group Logo
Home » Liceum za granicą » Nowa Zelandia

Zostań uczniem w Nowej Zelandii

Północne i południowe wyspy Nowej Zelandii oferują niesamowitą różnorodność geograficzną i terenową – a jednak wszelkie atrakcje są od Ciebie nie dalej niż godzinę drogi!

Ten niezwykle przyjazny kraj jest doskonałym miejscem do odkrywania tego wszystkiego w czasie jednego wyjazdu – pełna wrażeń i ekscytująca przygoda w szkole średniej w jednym z najpiękniejszych krajów świata.

Dowiedz się więcej
Kluczowe fakty:
  • Rodzaje programów: Do wyboru ‘Classic’ (ograniczona ilość miejsc), ‘Select’ lub szkoła z internatem

  • Czas trwania: Krótkoterminowy, semestralny, roczny, rok akademicki, wieloletni

  • Wymagania językowe: Żadne formalne testy nie są wymagane, ale konieczny jest rozsądny poziom znajomości języka angielskiego. Wymagane są świadectwa szkolne. ESL jest dostępny na wszystkich poziomach

  • Soft Landing Camp i wycieczki dostępne za dodatkową opłatą
Profesjonalni doradcy edukacyjni

Największa na świecie organizacja poświęcona realizacji programów wymiany

100% orientacji na klienta

Programy indywidualne dostosowane do Ciebie

Niezrównane wsparcie przez 24/7

Całodobowe wsparcie dla uczniów w naszych programach

Edukacja dostępna dla wszystkich

Aiducatius wspiera Projekty w Afryce i Ameryce Łacińskiej

Wybierz wymarzoną lokalizację

W programie Select możesz wybierać spośród szkół w świetnych lokalizacjach, takich jak Auckland, Wellington, Bay of Plenty, Queenstown i Able Tasman. Oprócz lokalizacji możesz wybrać szkołę w oparciu o preferowany sport, przedmioty, języki i programy artystyczne. Możesz także zdobyć krajowy dyplom w klasie 13 lub dyplom International Baccalaureate w klasie 12. Czas trwania pobytu może być krótkoterminowy, semestralny, roczny lub kilkuletni, możliwe są również indywidualne daty rozpoczęcia i zakończenia. Znajdź swoją wymarzoną szkołę średnią już dziś!

Aplikuj teraz

Zamów nasz katalog szkół średnich

Zamów nasz katalog aby uzyskać więcej informacji na temat programów wymian licealnych!

Otrzymaj katalog

Często Zadawane Pytania

Educatius posiada niezrównane portfolio szkół w Nowej Zelandii. Jesteśmy największą na świecie organizacją poświęconą wyłącznie realizacji programów wymiany w szkołach średnich. Aby przygotować Cię do wymiany kulturalnej w Nowej Zelandii, oferujemy czterodniowy obóz Soft Landing Camp w Sydney na początku roku szkolnego. Zapewniamy wsparcie w całym procesie aplikacyjnym i wizowym, a nasi solidni, doświadczeni australijscy partnerzy na miejscu wspierają Cię przez cały okres pobytu, współpracując ściśle z Tobą, Twoją rodziną goszczącą i szkołą, aby koordynować działania wszystkich stron i działać jako łącznik w rozwiązywaniu wszelkich problemów, jakie mogłyby się pojawić.

Szkoły w Nowej Zelandii cieszą się doskonałą międzynarodową renomą i są jednymi z najbardziej otwartych, tolerancyjnych i przyjaznych społeczeństw na świecie. Pobyt w tym ekscytującym, wyjątkowym kraju zbuduje Twoją pewność siebie i zapewni niezapomniane wrażenia podczas międzynarodowej wymiany licealnej!

Jeśli zdecydujesz się na szkołę z internatem, będziesz mieszkać na kampusie ze swoimi przyjaciółmi, blisko miejsca realizacji zajęć i pod opieką troskliwych osób dorosłych. Kolejna atrakcja tego miejsca to świetny wybór posiłków i szeroka gama zajęć akademickich i pozalekcyjnych. Jeśli zdecydujesz się na udział w programie Classic lub Select, będziesz przebywać w pobliżu swojej szkoły u starannie wybranej nowozelandzkiej rodziny goszczącej. Zostaniesz wprowadzony w specyfikę kraju i uzyskasz autentyczny wgląd w kulturę „Kiwi’. Kiwi to pseudonim używany do opisania mieszkańców Nowej Zelandii, wzięty od ptaka kiwi. Każda z naszych rodzin goszczących jest wyjątkowa i interesująca, niezależnie od tego, czy mieszka w mieście, na wybrzeżu, czy na wsi, a także od tego czy posiada dzieci, czy nie. Wszystkie posiadają jedną wspólną cechę – czekają niecierpliwie na to, aby powitać Ciebie w swoim życiu i domu.

Zatrzymując się u rodziny Kiwi, możesz z bliska poznać kulturę i życie rodzinne Nowej Zelandii! Wszyscy będą starali się, abyś poczuł się jak w domu – jako członek rodziny, a nie gość. Twoja rodzina goszcząca może mieszkać w mieszkaniu lub domu, z dziećmi i zwierzętami lub bez, w mieście lub na wsi. Z uwagi na fakt, że Nowa Zelandia jest tak odległa, ludzie tutaj nie podróżują tak często, jak na przykład Europejczycy. Kiwi widzą doskonałą okazję, aby dowiedzieć się więcej o innych kulturach, przyjmując w swoim domu studenta z wymiany międzynarodowej. Twoi gospodarze bardzo chcieliby zapoznać się z Twoją rodzinną kuchnią, a także muzyką i filmami z Twojego kraju.

Chociaż większość uczniów wybiera program ‘Classic’ dla szkół średnich, w Nowej Zelandii wyprzedaje się on bardzo szybko. Program Classic to idealny wybór dla Ciebie, jeśli oczekujesz wrażeń z prawdziwej wymiany. Dobierzemy rodzinę goszczącą oraz szkołę średnią optymalną dla Ciebie. Możesz znaleźć się w tętniącej życiem metropolii, uroczym nadmorskim miasteczku lub na wsi blisko natury.

Program Select pozwala dostosować program wymiany do Twoich preferencji i zainteresowań, niezależnie od tego, czy wybierzesz szkołę z internatem, publiczną lub prywatną szkołę dzienną.

Istnieje szeroki wachlarz możliwości dotyczących długości pobytu i wyboru przedmiotów, a Nowa Zelandia jest doskonałą opcją, jeśli pasjonujesz się edukacją na świeżym powietrzu!