Educatius Group Logo
Home » Liceum za granicą » Reunion

Zostań uczniem wymiany międzynarodowej w Reunion

Zostań studentem wymiany międzynarodowej na francuskiej wyspie Reunion na Oceanie Indyjskim! Reunion to rajska wyspa położona na wschód od Madagaskaru i południowy zachód od Mauritiusa. To najlepsze miejsce dla szkół średnich dla tych, którzy chcą biegle mówić po francusku, ale także cieszyć się życiem wśród palm i piaszczystych plaż. Temperatura nigdy nie spada poniżej 18 °C; ponieważ jest to wyspa, nigdy nie jesteś daleko od wybrzeża.

Rozpocznij rozmowę
Kluczowe fakty:
  • Rodzaje programów: Szkoła Średnia ‘Classic’

  • Czas trwania: Rok akademicki lub semestr

  • Rodzaj wizy: Wiza studencka

  • Język: Preferowana podstawowa znajomość języka francuskiego
Profesjonalni doradcy edukacyjni

Największa na świecie organizacja poświęcona realizacji programów wymiany

100% orientacji na klienta

Programy indywidualne dostosowane do Ciebie

Niezrównane wsparcie przez 24/7

Całodobowe wsparcie dla uczniów w naszych programach

Edukacja dostępna dla wszystkich

Aiducatius wspiera Projekty w Afryce i Ameryce Łacińskiej

Twoje liceum w Réunion

Podobnie jak we Francji, uczniowie z wymiany na Reunion będą uczęszczać do „Le Lycée”. Wszystkie Twoje zajęcia będą się odbywały z wykładowym językiem francuskim. Na początku może wydawać się to trochę trudne, ale nauczyciele i uczniowie są przyzwyczajeni do wymiany studentów i udzielą ci wsparcia, którego potrzebujesz. Każdego dnia będziesz poznawać coraz więcej nowych słów i szybko zauważysz, jak bardzo Twój francuski się poprawił.

Rozpocznij rozmowę

Zamów nasz katalog szkół średnich

Odkryj świat liceum za granicą – zamów nasz katalog!

Często Zadawane Pytania

Zatrzymując się u rodziny goszczącej w Reunion, uzyskasz niepowtarzalny wgląd w odrębną i ekscytującą kulturę, którą można znaleźć tylko na tej wyspie. Kultura mieszkańców Reunion łączy tradycje europejskie, afrykańskie, indyjskie i wyspiarskie. O tej fuzji nie sposób zapomnieć dzięki lokalnej kuchni, jak i poprzez język kreolski oraz muzykę. Wszystkie nasze rodziny goszczące mówią w języku francuskim, niekiedy także w rdzennym języku kreolskim Reunion.

Nasze rodziny goszczące mieszkają na terenie całego Reunion. Niektórzy mieszkają w urokliwych wioskach, inni w obszarach miejskich w pobliżu restauracji i sklepów, a jeszcze inni w pobliżu oceanu. Jedno jest pewne, mieszkając tam jesteś najbliżej wszelkich atrakcji.

W Reunion oferujemy nasz program Classic.