Educatius Group Logo
Home » O nas » Gwarancja wyjazdu

Twój wymarzony wyjazd – gwarantowany!

Pandemia COVID dowiodła odporności naszej organizacji w skali globalnej. Kiedy granice zostały zamknięte, a niektóre miejsca docelowe stały się niedostępne, byliśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych uczniów alternatywne miejsce w naszej sieci. To jest nasza Gwarancja Realizacji Twoich Marzeń – a my sprawimy, że będzie obowiązywać także Ciebie!

Oto jak to robimy

Prowadzimy programy szkół średnich za granicą w 10 krajach. Posiadamy oddziały Educatius w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Wietnamie, Chinach i Bułgarii oraz biura lokalne (lub personel regionalny) w Kanadzie, Brazylii, Turcji, Szwajcarii i Korei. Umieszczamy uczniów z ponad 50 krajów w różnych programach licealnych i programach wymiany międzynarodowej w 10 krajach. Nasz doświadczony personel spędził lata opiekując się studentami zagranicznymi – i wszyscy jesteśmy dumni z tego, że jeśli nawet nieprzewidziane, ważne wydarzenie uniemożliwi nam wysłanie danego ucznia na wybrany przez niego program, zaoferujemy świetną alternatywę bez dodatkowych kosztów.

Zgłoś się do programu

Zamów nasz katalog szkół średnich

Zamów nasz katalog aby uzyskać więcej informacji na temat programów wymian licealnych!

Otrzymaj katalog

Jak nam poszło

Zarezerwuj pierwszy i uzyskaj najlepsze ceny!

Ciężko pracujemy nad tym, aby oferować najlepsze ceny i jak najwyższą wartość naszych programów, ale oczywiście sytuacja może się zmieniać z roku na rok. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji, by uzyskać gwarancję zachowania dzisiejszych, atrakcyjnych cen na wymianę uczniów w szkole średniej. Skontaktuj się z naszymi doradcami edukacyjnymi, aby uzyskać najlepszą cenę za program wymiany międzynarodowej.

Skontaktuj się z nami

Poproś o więcej informacji