Educatius Group Logo

Zamów nasz katalog szkół średnich

Odkryj świat liceum za granicą – zamów nasz katalog!

Nasze miejsca docelowe

USA

Wybierz idealną szkołę średnią w jednym z naszych najpopularniejszych miejsc – wybierasz jedną z elitarnych placówek naukowych, szkołę w pobliżu kalifornijskiej plaży czy najlepszą szkołę sportową? Skocz na głęboką wodę amerykańskiej kultury i innowacji!

Dowiedz się więcej
Kanada

Ciesz się wymianą naukową w doskonałej szkole średniej, w ciepłej, przyjaznej i różnorodnej Kanadzie, najbardziej wielokulturowym kraju na Ziemi! Niezwykła przyroda, tętniące życiem miasta i godne podziwu osiągnięcia akademickie na przyszłość!

Dowiedz się więcej
UK

Sporo spośród najlepszych szkół na świecie znajduje się w Wielkiej Brytanii. Połączenie bogatej kultury i historii, pięknych krajobrazów, entuzjastycznej atmosfery klubów sportowych i ekscytujących wycieczek to właśnie Twój program wymiany międzynarodowej w Wielkiej Brytanii!

Dowiedz się więcej
Irlandia

Ta Szmaragdowa Wyspa powita Cię w języku angielskim oraz Gaelic, magią wspaniałych szkół, ciepłych rodzin goszczących, dynamicznych miast i małych miasteczek. Irlandia stała się siedzibą innowacji, ale pozostaje silnie zakorzeniona w bogatych tradycjach, które pokochasz!

Dowiedz się więcej
Australia

Udajmy się na ten kontynent w dole mapy, tuż, tuż Down Under, aby wziąć udział w ekscytującej wymianie kulturalnej innej niż wszystkie, w spektakularnych okolicznościach przyrody, przyjaznej i nieformalnej kulturze oraz wspaniałych możliwościach akademickich!

Dowiedz się więcej
Nowa Zelandia

Piękna i unikatowa Nowa Zelandia to odległe miejsce z niesamowitym pięknem przyrody – tam zawsze jesteś najwyżej godzinę drogi od pustyni, lasu deszczowego lub wybrzeża oceanu – a do tego świetne programy edukacyjne i przyjaźni mieszkańcy!

Dowiedz się więcej
Hiszpania

Otwórz drzwi do nowego świata ucząc się wspaniałego międzynarodowego języka wielu narodów (400 milionów osób mówiących po hiszpańsku na świecie) w kraju słynącym z piękna gór, oceanów, i średniowiecznych wiosek w zasięgu ręki oraz kulturą znaną z luźnej i nieformalnej atmosfery, gdzie możesz uczyć się i w pełni cieszyć życiem, w tym samym czasie!

Dowiedz się więcej
Francja

Twój program wymiany szkolnej udowodni Ci, że Francja to wciąż najpopularniejszy kierunek turystyczny na świecie: bogactwo światowych zabytków, zachwycająca przyroda, fantastyczne jedzenie i ożywiona tradycja debat w języku świata, którym posługuje się prawie 300 milionów ludzi!

Dowiedz się więcej
Włochy

Spędź czas nauki w szkole średniej w miejscu tak zapierającym dech w piersiach jakim są Włochy! W tym zadziwiającym kraju pięknych średniowiecznych miast, nadmorskich szczytów i plaż odkrywaj kolejne stolice designu; ciesz się wspaniałym jedzeniem od pola do stołu i ucz się najbardziej romantycznego języka świata!

Dowiedz się więcej
Niemcy

Twoja wymiana programu dla szkół średnich w kraju europejskiej potęgi gospodarczej to świetna okazja do zainwestowania w swoją przyszłość, odkrywania bogatego języka i kultury Niemiec a także ich otwartego, gościnnego społeczeństwa i wielu stymulujących doświadczeń!

Dowiedz się więcej
Reunion

Ta rajska wyspa to gwarancja fascynacji niezwykłym pięknem tropikalnej przyrody i malowniczych plaż, podczas gdy sam Twój program wymiany dla szkół średnich będzie oparty na prawdziwej doskonałości międzynarodowego systemu francuskiego! Réunion stanie się źródłem najpiękniejszych wspomnień Twojego życia!

Dowiedz się więcej
Szwecja

Postępowe społeczeństwo Szwecji to gwarancja idealnego klimatu dla innowacji i rozwoju gospodarczego. Twój program wymiany międzynarodowej dla szkół średnich to także idealna okazja, aby sprawdzić na własnej skórze, dlaczego kraj ten stale należy do najszczęśliwszych na świecie!

Dowiedz się więcej