Educatius Group Logo
Home » Liceum za granicą » Szwecja

Wymiana uczniowska w Szwecji

Skandynawowie należą do najszczęśliwszych ludzi na ziemi. Skocz na głęboką wodę szwedzkiej wymiany szkolnej – i dowiedz się dlaczego! Ten mały kraj to potęga innowacji i kreatywności, mnóstwo światowych marek, kluczowych, światowych eksporterów oraz odnoszących sukcesy artystów. Przekonasz się o unikatowej wartości takiej wymiany, zanim wypowiesz „To cóż, że ze Szwecji”!

Zarezerwuj rozmowę z nami
Kluczowe fakty:
  • Rodzaje programów: Classic

  • Czas trwania: Rok akademicki lub semestr

  • Rodzaj wizy: Wiza studencka

  • Wymagania językowe: Chęć nauki szwedzkiego
Rodziny goszczące

Unikatowe doświadczenie życia w Szwecji z pierwszej ręki

Niezrównane wsparcie

Doświadczony personel troskliwie wspiera naszych uczniów, począwszy od rejestracji do programu, aż do powrotu do domu

Gwarancja miejsca w programie

Możesz mieć pewność, że Twoje miejsce w programie jest gwarantowane

Dobro mnoży się dzięki dzieleniu

Aiducatius wspiera studentów w Afryce i Ameryce Łacińskiej

Posłuchaj naszych uczniów

Nasz zespół w Szwecji

Educatius powstał w Szwecji 20 lat temu. Nasz szwedzki zespół należy do najbardziej doświadczonych w naszej globalnej organizacji. Jesteśmy dumni z tego, że spełniamy Twoje marzenia, oferując najlepszą możliwą wymianę w szkole średniej w Szwecji oraz prawdziwe głębokie zanurzenie w kulturze, które ukształtuje Twoje życie i wzbogaci Twoją przyszłość!

Zarezerwuj rozmowę z nami

Zamów nasz katalog szkół średnich

Zamów nasz katalog aby uzyskać więcej informacji na temat programów wymian licealnych!

Często Zadawane Pytania

Educatius jest dziś największym na świecie dostawcą usług międzynarodowej kulturalnej i naukowej wymiany w szkołach średnich. Wszystko zaczęło się w Szwecji 20 lat temu. Znamy szwedzką edukację i społeczeństwo lepiej niż ktokolwiek inny!

Szwecja jest wysoce zaawansowanym społeczeństwem, które na świecie często wyprzedza swoją epokę oraz zdecydowanie wybija się ponad swoją miarę. Chociaż jest stosunkowo małym krajem pod względem liczby ludności, ma jednak ponadprzeciętny udział znanych firm eksportujących i światowych marek. Wystarczy tylko pomyśleć o takich markach jak IKEA, Spotify, H&M, Volvo i Tetra Pak oraz pionierzy kultury, jak ABBA, Avicii, Swedish House Mafia i Zara Larsson. Kontakt z tą kulturą intensywnej innowacji i sukcesu to doświadczenie, które wpłynie znacząco na całe Twoje życie!

Mieszkanie ze szwedzką rodziną goszczącą to najlepszy sposób na głębokie zanurzenie w lokalnej kulturze i płynną znajomość języka. Chociaż członkowie rodziny mogą być na początku bardziej powściągliwi niż mieszkańcy południowej Europy, jednak czynnie zachęcają młodych ludzi do wyrażania siebie i cenią sobie wspólne rozmowy na wszelkie tematy. Szwedzi świetnie radzą sobie również podczas uroczystości, czy to Bożego Narodzenia, Wielkanocy, przesilenia letniego, czy sezonu na raki Kräftskiva, któremu towarzyszą imprezy, śmieszne czapki i piosenki. Szwedzka kuchnia jest zachwycająca, a kraj ten cieszy się również żywą międzynarodową kulturą kulinarną.

W Szwecji oferujemy nasz program Classic, czyli idealny wybór dla entuzjastów prawdziwej wymiany kulturalnej. Dobierzemy do Ciebie jak najlepiej dopasowaną szwedzką rodzinę goszczącą, która spełnia wszelkie nasze kryteria selekcji oraz jak najlepszą szkołę średnią, jak i zapewnimy wsparcie przez cały pobyt. Jeśli chcesz nauczyć się jak najwięcej nowych rzeczy, ten program jest właśnie dla Ciebie!