Educatius Group Logo

Home » Jak to działa » Wsparcie

Często Zadawane Pytania

Educatius to największa na świecie organizacja zajmująca się programami wymiany szkół średnich dla uczniów międzynarodowych, którzy chcą uczyć się za granicą. Prowadzimy długoterminową współpracę z renomowanymi szkołami średnimi w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Szwecji. Przyjmujemy uczniów z ponad 50 krajów do tych szkół na semestr, rok lub wiele lat. Organizujemy zakwaterowanie u starannie wyselekcjonowanej rodziny goszczącej albo z przyjaciółmi na kampusie w doskonałej szkole z internatem. Gwarantujemy troskliwy nadzór i opiekę, aby zapewnić Ci komfort i dobre samopoczucie podczas udziału w programie oraz wielopoziomowe wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny podczas całego procesu.

Możesz uczyć się w szkole średniej za granicą w każdym z dziesięciu krajów, w których prowadzimy nasze programy: USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Szwecji, w szerokiej gamie szkół publicznych, prywatnych i z internatem w naszym unikatowym portfolio.

Możesz także studiować za granicą z domu! Nasze programy online umożliwiają uzyskanie podwójnego dyplomu z prestiżowej amerykańskiej szkoły z internatem w połączeniu z rokiem spędzonym w USA lub wyłącznie w kraju ojczystym. Podwójny Dyplom Akademii Educatius i programy online mają na celu zwiększenie oraz przyspieszenie Twoich szans na przyjęcie na wymarzoną uczelnię.

Twój program wymiany w szkole średniej jest jedną z najlepszych inwestycji, jakie Ty i Twoja rodzina możecie zrobić w swoją przyszłość, a nasz zespół będzie współpracować z Tobą, szanując Twój budżet, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Opłaty za nasze programy obejmują czesne opłacane w szkole, zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w akademiku, wyżywienie, stały nadzór i wsparcie oraz regularne raporty dla rodziców. Oferujemy również dodatkowe opcje za dodatkową opłatą, takie jak lekcje językowe, obozy miękkiego lądowania i inne. Porozmawiaj ze swoim doradcą Educatius, aby dostosować najlepszy program dla Ciebie.

Wymagania wizowe różnią się w zależności od kraju docelowego, a także kraju pochodzenia. Nasi doradcy Educatius są bardzo kompetentni w tych sprawach; dopilnują, aby dokumenty wizy studenckiej zostały Ci dostarczone w celu ubiegania się o wizę, jeśli to konieczne, w miejscu wymiany w szkole średniej!

Od pierwszej bezpłatnej konsultacji zostanie Ci przydzielony osobisty doradca Educatius, który będzie Cię wspierał przez cały proces aplikacji i przygotowań. Nasi doradcy to doświadczeni pracownicy, którzy pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie program studiów za granicą. Posiadamy własnych pracowników lub długoletnich, doświadczonych partnerów w prawie każdym kraju, więc jeśli wolisz rozmawiać z kimś w swoim kraju, w swoim lokalnym języku, z przyjemnością połączymy Cię z najbliższym lokalnym partnerem.

Nie oferujemy stypendiów wymian szkół średnich za granicą. Posiadamy siostrzaną organizację charytatywną Aiducatius, która wspiera projekty edukacyjne w Afryce i Ameryce Łacińskiej, do których pośrednio przyczynia się każdy student z zagranicy i rodzina goszcząca.

Oferujemy szeroką gamę opcji, od programów niskobudżetowych i krótkoterminowych po programy premium i długoterminowe. Dla przykładu, koszt wymiany w USA może wahać się od około 13 500 USD za zanurzenie w kulturze w programie ‘Classic’ do około 65 000 USD za rok w prestiżowej szkole z internatem w dużym mieście. W wielu miejscach dostępne są również opcje krótkoterminowe. Twój osobisty doradca Educatius pomoże Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Standardowy przedział wiekowy dla naszych programów wynosi od 14 do 18 lat, a uczniowie nie powinni ukończyć szkoły średniej w swoim kraju.

Ze względu na naszą wielkość i skalę mamy niezrównane portfolio wspaniałych szkół w dziesięciu krajach. Oferujemy szeroką gamę opcji, począwszy od naszego niedrogiego programu Classic, w którym umieścimy Cię w przyjaznej rodzinie goszczącej i wybierzemy dla Ciebie świetną szkołę, po nasz program Premium Select, w którym wybierasz dokładnie taką szkołę, jaką chcesz — i wiele więcej. Zapewniamy wiele warstw wsparcia na każdym etapie realizacji. W ciągu 20 lat naszego doświadczenia zbudowaliśmy sieć, która oferuje niesamowitą różnorodność, sprowadzając uczniów z ponad 50 krajów do naszych szkół partnerskich w dziesięciu krajach. Nasze programy stanowią również unikatową wartość dodaną, wzbogacając jednocześnie te szkoły, rodziny goszczące i naszych zagranicznych studentów.

Doświadczony doradca Educatius pomoże Ci zdecydować, dokąd chcesz się udać i który program jest dla Ciebie najlepszy. Nasz osobisty doradca będzie wspierał Ciebie i Twoich rodziców w całym procesie składania wniosków i przyjmowania, w tym w dokumentacji wizy studenckiej. Nasz zespół dobierze dla Ciebie gościnną i starannie sprawdzoną rodzinę goszczącą lub umieści Cię w kampusie w doskonałej szkole z internatem. Otrzymasz również informacje wstępne przed odlotem, a my będziemy tam, aby spotkać się z Tobą na lotnisku po przylocie. Gdy dotrzesz na miejsce, przydzielimy Ci lokalnego koordynatora, który będzie Cię wspierał przez cały czas trwania programu i odpowie na wszelkie Twoje pytania lub wątpliwości.

Wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer: +48 451 039 378.

"(Obowiązkowy)" oznacza pola wymagane

Jesteś uczniem czy opiekunem?(Obowiązkowy)
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.