Educatius Group Logo
Home » O nas

Dwie dekady zaufania

Od ponad 20 lat spełniamy marzenia zagranicznych uczniów. Dzięki naszym placówkom rozsianym po całym świecie umożliwiamy uczniom naukę w renomowanych szkołach średnich i programach wymiany kulturowej, wybieramy dla nich najlepszą rodzinę goszczącą, a także zapewniamy fachowe wsparcie podczas całego pobytu. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez władze rządowe w Azji, Ameryce Łacińskiej i Brazylii, które powierzyły nam pod opiekę setki swoich podopiecznych, jak i przez rodziców samych uczniów w ponad 50 krajach. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi szkołami w 10 krajach na poziomie ocenianym jako najwyższy w swojej klasie, dla naszych uczniów świat po prostu staje otworem.

Prestiżowe szkoły

Bezkonkurencyjne portfolio prestiżowych szkół publicznych, prywatnych, jak i szkół i z internatem oraz programów wymiany kulturowej w USA, Wielkiej Brytanii i na całym świecie

Niezrównane wsparcie

Doświadczony personel troskliwie wspiera naszych uczniów, począwszy od etapu rozpoczęcia realizacji ich życiowych marzeń, aż do ukończenia nauki

Innowacyjne podejście do Twojej nauki

Nasza oferta stacjonarnych oraz internetowych programów szkół średnich jest skierowana do wszystkich uczniów. To liceum międzynarodowe dla każdego.

Dobro mnoży się dzięki dzieleniu

Aiducatius wspiera uczniów w Afryce i Ameryce Łacińskiej

Lekcja na całe życie

Międzynarodowa wymiana szkolna to coś więcej niż tylko fantastyczne doświadczenie. To swoisty akcelerator Twojej przyszłości w coraz bardziej złożonym świecie. Wrócisz do domu jako inna osoba – silniejsza i bardziej pewna siebie, o szerokich horyzontach i nowymi sieciami kontaktów. Wieloletnia wiedza i możliwości całego naszego zespołu to wsparcie dla Ciebie, aby dać Ci możliwość skupienia się na jedynej w swoim rodzaju okazji do nauki i życia w nowym kraju. Nasza oferta obejmuje również wprost epickie amerykańskie programy dyplomowe online, w których możesz swobodnie pracować we własnym tempie z domu, jednocześnie współpracując z amerykańskimi nauczycielami i kolegami z klasy na żywo dwa razy w miesiącu. Bez względu na to, co wybierzesz, zdobędziesz doświadczenie, które ukształtuje resztę Twojego życia.

Rozpocznij rozmowę

Potęga Educatius

Educatius potęguje możliwości! Dołącz do gry! Zacznij od ekscytujących sportów zespołowych – od piłki nożnej po zawody z robotyki. Naucz się nowego języka – danego kraju lub muzycznego. Otwórz oczy na piękno tego świata. Zdobądź nowych przyjaciół na całe życie.

Wykorzystaj życiową szansę i zadbaj o swoje możliwości na resztę życia: zdobądź płynność językową oraz znajomość różnych kultur, znacznie lepszy dostęp do prestiżowych uniwersytetów i różnorodnych możliwości pracy, większą pewność siebie i niezależność – oraz relacje i znajomości na całe życie.

Miej odwagę marzyć; miej odwagę dokonywać ważnych wyborów! Zapewniamy gwarancję miejsca wszystkim uczniom przyjętym do naszego programu. Nasza współpraca z najlepszymi szkołami publicznymi, prywatnymi jak i szkołami z internatem gwarantuje niesamowitą gamę możliwości, zarówno nauki stacjonarnej, jak i za pośrednictwem wręcz zdumiewających możliwości online.

Posiadamy szeroką ofertę nauki w szkołach średnich bezpośrednio w 10 krajach i prowadzimy oddziały w wielu innych państwach, jak Chiny, Wietnam, Brazylia, Turcja, Kanada, Korea, Bułgaria, Szwajcaria, Australia i Nowa Zelandia. Członkowie naszego zespołu pracujący na miejscu sami posiadają wieloletnie doświadczenie w nauce, życiu i pracy za granicą. Doskonale rozumiemy nastolatków i ich potrzeby!

Aiducatius

Wykształcenie bardzo często decyduje o dalszych życiowych możliwościach. Ale nie każdy uczeń będzie miał możliwość podjęcia studiów za granicą. Nasza siostrzana organizacja, Aiducatius, wspiera szkoły w Afryce i Ameryce Łacińskiej, by ulepszyć ich programy i poprawić dostęp uczniów do nauki. Aiducatius zapewnia szkolenia dla nauczycieli, mundurki i obiady, kopie studnie oraz sadzi drzewa owocowe. Takie praktyczne wsparcie umożliwia uczniom chodzenie do szkoły i poprawia perspektywy ich rodzin i społeczności. Wszyscy uczniowie, którzy decydują się na międzynarodowe doświadczenie edukacyjne, jakim jest Educatius, przyczyniają się do poprawy perspektyw takich właśnie osób.

Dowiedz się więcej o Aiducatius

Zamów nasz katalog szkół średnich

Odkryj świat liceum za granicą – zamów nasz katalog!

Otrzymaj katalog

Często Zadawane Pytania

Wybierasz wymarzoną szkołę publiczną, prywatną lub szkołę z internatem spośród pożądanych lokalizacji w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Francji, Hiszpanii i Kanadzie. Po przyjęciu do programu, zamieszkasz u starannie wyselekcjonowanej rodziny goszczącej, która przyjmie Cię i zaopiekuje się Tobą przez cały pobyt – lub w doskonałej szkole z internatem, gdzie będziesz mieszkać, jadać posiłki i spędzać czas z nowymi przyjaciółmi, jak i uczestniczyć w wielu ekscytujących zajęciach.

Dopasowujemy rodzinę goszczącą do Ciebie i zapisujemy Cię do pobliskiej szkoły średniej – i wspieramy Cię przez cały pobyt, najlepiej, jak tylko umiemy. Taki program to idealne rozwiązanie dla uczniów szukających wymiany kulturowej na semestr lub rok. Ten program jest realizowany za pośrednictwem Educatius i naszych partnerów non-profit w USA, Wielkiej Brytanii lub Irlandii (tylko dla osób posiadających paszport UE), Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Danii, Nowej Zelandii lub Argentynie.

Wymiana akademicka w programie dla szkół średnich: to mniej kosztowna opcja dla uczniów, którzy pragną czerpać korzyści z programów akademickich dla szkół średnich ‘Select’. Możesz uczyć się przez wiele lat, a Educatius wybiera szkołę dla Ciebie. Opcja dostępna w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Zdobądź przewagę na przyszłość już teraz! Połącz punkty zdobyte w macierzystym liceum z nauką online w prestiżowej amerykańskiej szkole z internatem, aby uzyskać dwa dyplomy ukończenia szkoły średniej! Możesz wybrać opcję nauki online bez opuszczania swojego kraju lub połączyć ją z programem J-1 Classic, wybierając opcję poszerzoną swojej wymiany kulturowej. Możesz brać udział w zajęciach w dowolnym momencie, a ponadto dwa razy w miesiącu będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo ze swoimi nauczycielami i kolegami z klasy. Zajęcia online obejmują szeroki wybór fascynujących tematów, które zwykle nie są dostępne w wielu szkołach średnich, takich jak robotyka, projektowanie stron internetowych czy turystyka.