Educatius Group Logo
Home » O nas

Dwie dekady zaufania

Od ponad 20 lat spełniamy marzenia zagranicznych uczniów. Dzięki naszym placówkom rozsianym po całym świecie umożliwiamy uczniom naukę w renomowanych szkołach średnich i programach wymiany kulturowej, wybieramy dla nich najlepszą rodzinę goszczącą, a także zapewniamy fachowe wsparcie podczas całego pobytu. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez władze rządowe w Azji, Ameryce Łacińskiej i Brazylii, które powierzyły nam pod opiekę setki swoich podopiecznych, jak i przez rodziców samych uczniów w ponad 50 krajach. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi szkołami w 10 krajach na poziomie ocenianym jako najwyższy w swojej klasie, dla naszych uczniów świat po prostu staje otworem.

Lekcja na całe życie

Międzynarodowa wymiana szkolna to coś więcej niż tylko fantastyczne doświadczenie. To swoisty akcelerator Twojej przyszłości w coraz bardziej złożonym świecie. Wrócisz do domu jako inna osoba – silniejsza i bardziej pewna siebie, o szerokich horyzontach i nowymi sieciami kontaktów. Wieloletnia wiedza i możliwości całego naszego zespołu to wsparcie dla Ciebie, aby dać Ci możliwość skupienia się na jedynej w swoim rodzaju okazji do nauki i życia w nowym kraju. Nasza oferta obejmuje również wprost epickie amerykańskie programy dyplomowe online, w których możesz swobodnie pracować we własnym tempie z domu, jednocześnie współpracując z amerykańskimi nauczycielami i kolegami z klasy na żywo dwa razy w miesiącu. Bez względu na to, co wybierzesz, zdobędziesz doświadczenie, które ukształtuje resztę Twojego życia.

Rozpocznij rozmowę

Potęga Educatius

Educatius potęguje możliwości! Dołącz do gry! Zacznij od ekscytujących sportów zespołowych – od piłki nożnej po zawody z robotyki. Naucz się nowego języka – danego kraju lub muzycznego. Otwórz oczy na piękno tego świata. Zdobądź nowych przyjaciół na całe życie.

Wykorzystaj życiową szansę i zadbaj o swoje możliwości na resztę życia: zdobądź płynność językową oraz znajomość różnych kultur, znacznie lepszy dostęp do prestiżowych uniwersytetów i różnorodnych możliwości pracy, większą pewność siebie i niezależność – oraz relacje i znajomości na całe życie.

Miej odwagę marzyć; miej odwagę dokonywać ważnych wyborów! Zapewniamy gwarancję miejsca wszystkim uczniom przyjętym do naszego programu. Nasza współpraca z najlepszymi szkołami publicznymi, prywatnymi jak i szkołami z internatem gwarantuje niesamowitą gamę możliwości, zarówno nauki stacjonarnej, jak i za pośrednictwem wręcz zdumiewających możliwości online.

Posiadamy szeroką ofertę nauki w szkołach średnich bezpośrednio w 10 krajach i prowadzimy oddziały w wielu innych państwach, jak Chiny, Wietnam, Brazylia, Turcja, Kanada, Korea, Bułgaria, Szwajcaria, Australia i Nowa Zelandia. Członkowie naszego zespołu pracujący na miejscu sami posiadają wieloletnie doświadczenie w nauce, życiu i pracy za granicą. Doskonale rozumiemy nastolatków i ich potrzeby!

Aiducatius

Wykształcenie bardzo często decyduje o dalszych życiowych możliwościach. Ale nie każdy uczeń będzie miał możliwość podjęcia studiów za granicą. Nasza siostrzana organizacja, Aiducatius, wspiera szkoły w Afryce i Ameryce Łacińskiej, by ulepszyć ich programy i poprawić dostęp uczniów do nauki. Aiducatius zapewnia szkolenia dla nauczycieli, mundurki i obiady, kopie studnie oraz sadzi drzewa owocowe. Takie praktyczne wsparcie umożliwia uczniom chodzenie do szkoły i poprawia perspektywy ich rodzin i społeczności. Wszyscy uczniowie, którzy decydują się na międzynarodowe doświadczenie edukacyjne, jakim jest Educatius, przyczyniają się do poprawy perspektyw takich właśnie osób.

Dowiedz się więcej o Aiducatius

Zamów nasz katalog szkół średnich

Odkryj świat liceum za granicą – zamów nasz katalog!

Otrzymaj katalog

Często Zadawane Pytania

Wybierasz wymarzoną szkołę publiczną, prywatną lub szkołę z internatem spośród pożądanych lokalizacji w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Francji, Hiszpanii i Kanadzie. Po przyjęciu do programu, zamieszkasz u starannie wyselekcjonowanej rodziny goszczącej, która przyjmie Cię i zaopiekuje się Tobą przez cały pobyt – lub w doskonałej szkole z internatem, gdzie będziesz mieszkać, jadać posiłki i spędzać czas z nowymi przyjaciółmi, jak i uczestniczyć w wielu ekscytujących zajęciach.

Dopasowujemy rodzinę goszczącą do Ciebie i zapisujemy Cię do pobliskiej szkoły średniej – i wspieramy Cię przez cały pobyt, najlepiej, jak tylko umiemy. Taki program to idealne rozwiązanie dla uczniów szukających wymiany kulturowej na semestr lub rok. Ten program jest realizowany za pośrednictwem Educatius i naszych partnerów non-profit w USA, Wielkiej Brytanii lub Irlandii (tylko dla osób posiadających paszport UE), Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Danii, Nowej Zelandii lub Argentynie.

Wymiana akademicka w programie dla szkół średnich: to mniej kosztowna opcja dla uczniów, którzy pragną czerpać korzyści z programów akademickich dla szkół średnich ‘Select’. Możesz uczyć się przez wiele lat, a Educatius wybiera szkołę dla Ciebie. Opcja dostępna w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Zdobądź przewagę na przyszłość już teraz! Połącz punkty zdobyte w macierzystym liceum z nauką online w prestiżowej amerykańskiej szkole z internatem, aby uzyskać dwa dyplomy ukończenia szkoły średniej! Możesz wybrać opcję nauki online bez opuszczania swojego kraju lub połączyć ją z programem J-1 Classic, wybierając opcję poszerzoną swojej wymiany kulturowej. Możesz brać udział w zajęciach w dowolnym momencie, a ponadto dwa razy w miesiącu będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo ze swoimi nauczycielami i kolegami z klasy. Zajęcia online obejmują szeroki wybór fascynujących tematów, które zwykle nie są dostępne w wielu szkołach średnich, takich jak robotyka, projektowanie stron internetowych czy turystyka.