Educatius Group Logo
Home » Liceum online » Programy dyplomowe » Hybrydowy podwojny dyplom

Podwójny dyplom – program hybrydowy

Nauka w USA + Zajęcia online + Zajęcia w domu
Zdobywasz podwójny dyplom, gdy ukończysz szkołę średnią w swoim kraju i zdobędziesz sześć punktów w amerykańskiej szkole średniej. Twoja wymiana studencka w USA daje ci dwa punkty kredytowe, a pozostałe cztery kredyty otrzymujesz, biorąc udział w zajęciach online. Tak więc, to tylko cztery dodatkowe przedmioty oprócz regularnej nauki, niezbędne aby ukończyć z dyplomem wybitnej szkoły z internatem w USA i lokalnego liceum.

Ucz się, kiedy chcesz
Możesz zdobyć cztery punkty kredytowe online przed wyjazdem na wymianę, po powrocie lub jedno i drugie. Istnieje nawet możliwość podjęcia kursów synchronicznych na żywo w okresie letnim! Zajęcia całoroczne są asynchroniczne, co oznacza, że możesz rozpocząć zajęcia i uczyć się, kiedy chcesz i dostosować tempo do swoich potrzeb. Oczywiście nadal będziesz współpracować z nauczycielami i kolegami z klasy, więc spodziewaj się sesji na żywo dwa razy w miesiącu na swoich podstawowych zajęciach.

Bierz udział w zajęciach, które Cię interesują
Będziesz uczęszczać na różne zajęcia podczas programu hybrydowego z podwójnym dyplomem, Hybrid Dual Diploma, w tym dwa wymagane przedmioty: Historia Stanów Zjednoczonych i język angielski. Na zajęciach online będziesz mieć do wyboru fascynujące tematy, które nie są dostępne w większości szkół średnich. Pogłębianie wiedzy z interesujących Cię przedmiotów będzie świetną zabawą i być może także informacją co do tego, co będziesz chciał studiować po szkole średniej.

Rozpocznij rozmowę
Kluczowe fakty:
  • Łącz kursy w USA, online i w domu

  • Ucz się przed wyjazdem na wymianę, po powrocie lub w obu opcjach

  • Ucz się online w trakcie roku akademickiego lub latem

  • Zacznij w dowolnym momencie i we własnym tempie

Nasi partnerzy w programie hybrydowym z podwójnym dyplomem

Witamy w Washington Academy

Nasz partner, Washington Academy prowadzi zajęcia w ramach programu hybrydowego podwójnego dyplomu Hybrid Dual Diploma. Założona w 1792 r. Washington Academy jest jedną z najstarszych instytucji edukacyjnych w Ameryce. Dzięki pełnej akredytacji New England Association of Schools and Colleges jest to bardzo poszukiwane miejsce dla ambitnych studentów z całego świata. Washington Academy każdego roku przyjmuje 500 studentów do swojego pięknego kampusu Maine, jak i wielu innych studentów z całego świata do swoich renomowanych programów cyfrowych. A z każdej klasy maturalnej 92 procent uczniów zostaje przyjętych do wybranego uniwersytetu lub na inną szkołę wyższą.

Witamy w Wayland Academy

Wayland Academy to kolejny partner, który prowadzi kursy w ramach programu Hybrid Dual Diploma. Szkoła Wayland Academy, założona w 1855 roku, znajduje się w pierwszej piątce najlepszych szkół z internatem, najlepszych szkół średnich przygotowujących do studiów wyższych i najlepszych szkół prywatnych w stanie Wisconsin. Wayland Academy to niezależna, koedukacyjna szkoła przygotowująca do studiów dla studentów z internatem i studentów dziennych. Akredytowany przez ISACS program akademicki obejmuje wybór kursów i ofert AP.

Ucz się w ramach wymiany w Ameryce

Hybrid Dual Diploma to łatwy sposób na prawdziwą wartość dodaną do Twojego doświadczenia nauki w ramach wymiany zagranicznej, która zmieni całe Twoje przyszłe życie. Jako student z wymiany międzynarodowej w Ameryce zostaniesz zanurzony w satysfakcjonującym środowisku akademickim i atrakcjach pozalekcyjnych, z których słyną amerykańskie szkoły średnie. Życie z rodziną goszczącą pomoże Ci zrozumieć realia nowego kraju i poczuć przynależność do nowego domu. I oczywiście nauczysz się płynnie mówić po angielsku! Jeśli chcesz wyjechać na wymianę lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Wysyłamy ponad 7000 studentów na programy wymiany i możemy pomóc Ci zdobyć doświadczenie, którego potrzebujesz.

Odkryj możliwości jakie daje wymiana

Proces

1.

Wybierz swój program
Znajdź program, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele akademickie i zarejestruj się.

2.

Prześlij nam swoją dokumentację
Prześlij nam swoje materiały aplikacyjne, w tym dokumentację jak swój dzienniczek ocen z lokalnego liceum.

3.

Korzystaj z nauki
Gdy zostaniesz przyjęty, uzyskasz dostęp do naszej spersonalizowanej platformy edukacyjnej.

4.

Zakończenie programu
Zakończ program i zacznij planować kolejny krok w swojej karierze akademickiej.

Bezpłatne doradztwo akademickie

Umów się z nami na indywidualne spotkanie i opowiedz nam o swoich celach akademickich. Wspólnie ustalimy najlepszy sposób, aby dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz.

Rozpocznij rozmowę