Educatius Group Logo
Home » Liceum online » Programy dyplomowe

Programy dyplomowe

Istnieje więcej niż jeden sposób na osiągnięcie imponujących osiągnięć akademickich, jakim jest ukończenie amerykańskiej szkoły średniej.

Znajdź program odpowiedni dla siebie.

Rozpocznij rozmowę
Kluczowe fakty – Programy dyplomowe:
  • Zaczynasz kiedy chcesz

  • Dostosuj tempo nauki do swoich potrzeb

  • Ucz się dziennie lub wieczorowo przez okrągły rok

  • Zaangażuj się na żywo z korepetytorami i kolegami z klasy

Nasze programy dyplomowe

 class=

Podwójny dyplom – program hybrydowy

Po ukończeniu nauki zagranicznej w USA zaliczysz 30% kursów potrzebnych do zdobycia amerykańskiego dyplomu ukończenia szkoły średniej. Aby zdobyć dyplom, wystarczy ukończyć jeszcze cztery kursy.

Dowiedz się więcej
 class=

Podwójny dyplom online – ‘Dual Diploma’

Nie musisz studiować za granicą w USA, aby zdobyć podwójny dyplom. Możesz zrealizować 100% z wymaganych sześciu kursów z zajęciami online, kończąc szkołę średnią w domu.

Dowiedz się więcej
 class=

Dyplom w pełnym wymiarze godzin

Absolwent z amerykańskim dyplomem ukończenia szkoły średniej w domu bez nauki w lokalnym liceum. Zrealizujesz wszystkie niezbędne kursy wymagane do ukończenia szkoły średniej z imponującymi referencjami.

Dowiedz się więcej
 class=

Co jest zawarte w ofercie

Wspieramy każdego studenta Educatius Academy Online w trakcie jego edukacyjnej podróży, oferując kurs online English Prep Camp, doradztwo oraz indywidualne korepetycje dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej

Thornton Academy

Thornton Academy jest jedną z naszych szkół partnerskich w programach amerykańskiego dyplomu szkoły średniej przez Internet: US High School Diploma Online. Założona w 1811 roku, ta prestiżowa szkoła z internatem ma długą historię doskonałości. Dziś jest w pełni akredytowana przez New England Association of Schools and Colleges. Jest to jedna z zaledwie czterech szkół Apple Distinguished School w uznaniu za światowej klasy wykorzystanie technologii edukacyjnych. Thornton Academy każdego roku przyjmuje 1600 studentów do swojego pięknego kampusu, jak i wielu innych studentów z całego świata do swoich renomowanych programów cyfrowych.

Washington Academy

Washington Academy prowadzi zajęcia w ramach programu hybrydowego podwójnego dyplomu Hybrid Dual Diploma. Założona w 1792 r. Washington Academy jest jedną z najstarszych instytucji edukacyjnych w Ameryce. Dzięki pełnej akredytacji New England Association of Schools and Colleges jest to bardzo poszukiwane miejsce dla ambitnych studentów z całego świata. Washington Academy każdego roku przyjmuje 500 studentów do swojego pięknego kampusu, jak i wielu innych studentów z całego świata do swoich renomowanych programów cyfrowych. A z każdej klasy maturalnej 92 procent uczniów zostaje przyjętych do wybranego uniwersytetu lub na inną szkołę wyższą.

Wayland Academy

Nasza szkoła partnerska, Wayland Academy, założona w 1855 roku, znajduje się w pierwszej piątce najlepszych szkół z internatem, najlepszych szkół średnich przygotowujących do studiów wyższych i najlepszych szkół prywatnych w Wisconsin. Szkoła ta została uznana przez Niche za najlepszą szkołę w Ameryce w 2022 roku. Położona w środkowo-zachodnim stanie Wisconsin, Wayland Academy to niezależna, koedukacyjna szkoła przygotowująca do studiów dla studentów z internatem i studentów dziennych. Małe środowisko szkolne oferuje uczniom bardzo praktyczne, indywidualne podejście. Zarówno program akademicki na terenie kampusu, jak i online obejmuje szereg kursów i ofert AP.

Proces

1.

Wybierz swój program
Znajdź program, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele akademickie i zarejestruj się.

2.

Prześlij nam swoją dokumentację
Prześlij nam swoje materiały aplikacyjne, w tym dokumentację jak swój dzienniczek ocen z lokalnego liceum.

3.

Korzystaj z nauki
Gdy zostaniesz przyjęty, uzyskasz dostęp do naszej spersonalizowanej platformy edukacyjnej.

4.

Zakończenie programu
Zakończ program i zacznij planować kolejny krok w swojej karierze akademickiej.

Zawsze w cenie: Program doradztwa akademickiego

Nasz program doradztwa dla uczelni wyższych (CAP) pomaga uczniom znaleźć odpowiedni uniwersytet lub inną szkołę wyższą i złożyć zwycięską aplikację. Z nami nikt nie przegapi studiów wyższych. Oto jak:

Indywidualne doradztwo akademickie
Nasi uczniowie otrzymują bezpłatnie indywidualne wskazówki od doświadczonego doradcy akademickiego.

Gwarancja wstępu na uczelnię
Uczniowie otrzymają ofertę od co najmniej jednej z ponad 300 szkół wyższych w sieci CAP.

Stypendia CAP
Uczniowie mogą ubiegać się o ekskluzywne stypendia CAP.

Zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej
Za pierwsze 3 aplikacje naszych uczniów w ramach sieci CAP nie są pobierane żadne opłaty.

Aplikuj dokądkolwiek zechcesz
Uczniowie mogą uzyskać wsparcie ubiegając się o przyjęcie do dowolnej uczelni, w tym spoza sieci CAP.

Dane kontaktowe

Bezpłatne doradztwo akademickie

Umów się z nami na indywidualne spotkanie i opowiedz nam o swoich celach akademickich. Wspólnie ustalimy najlepszy sposób, aby dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz.

Rozpocznij rozmowę