Educatius Group Logo
Home » Liceum online » Programy dyplomowe » Calosc online podwojny dyplom

Podwójny dyplom online ‘Dual Diploma’

Program All-Online Dual Diploma – podwójny dyplom w pełni online jest przeznaczony dla uczniów, którzy chcą zdobyć międzynarodowe doświadczenie edukacyjne, ale nie mają możliwości podjęcia nauki w USA na wymianie.

Zajęcia online + Zajęcia w domu
Zdobywasz podwójny dyplom, gdy ukończysz szkołę średnią w swoim kraju i zdobędziesz sześć punktów w amerykańskiej szkole średniej. Weź udział w sześciu przedmiotach online z naszą partnerską szkołą z internatem, aby uzyskać sześć punktów potrzebnych podczas uczęszczania do szkoły średniej w swoim kraju. Po ukończeniu nauki otrzymasz dwa dyplomy – 1 z Twojej macierzystej szkoły średniej i 1 z USA!

Ucz się, kiedy chcesz
Możesz uzyskać sześć punktów kredytowych online w ciągu jednego, dwóch lub trzech lat. Podejmij naukę w trakcie roku akademickiego lub wakacji. Zajęcia są asynchroniczne, więc możesz zacząć, kiedy chcesz i uczyć się we właściwym dla siebie tempie. Oczywiście nadal będziesz współpracować z nauczycielami i kolegami z klasy, więc spodziewaj się sesji na żywo dwa razy w miesiącu na swoich podstawowych zajęciach.

Bierz udział w zajęciach, które Cię interesują
Niektóre zajęcia, na które będziesz uczęszczać, są obowiązkowe, w tym historia Stanów Zjednoczonych i język angielski. Jednak wybierasz także spośród przedmiotów do wyboru, czyli zajęć z fascynujących tematów, które nie są dostępne w większości szkół średnich. Pogłębianie wiedzy z interesujących Cię przedmiotów będzie świetną zabawą i być może także informacją co do tego, co będziesz chciał studiować po szkole średniej.

Skontaktuj się z nami
Kluczowe fakty:
  • Uzyskaj sześć punktów kredytowych online

  • Ucz się przez rok, dwa lub trzy lata

  • Ucz się online w trakcie roku akademickiego lub latem

  • Zacznij w dowolnym momencie i we własnym tempie

Nasz podwójny dyplom online Szkoły Partnerskiej

Thornton Academy, Maine

Nasza szkoła partnerska, Thornton Academy, jest jednym z naszych partnerów w internetowym programie amerykańskiego dyplomu szkoły średniej US High School Diploma. Założona w 1811 roku, ta prestiżowa szkoła z internatem ma długą historię doskonałości. Dziś jest w pełni akredytowana przez New England Association of Schools and Colleges. Jest to jedna z zaledwie czterech szkół Apple Distinguished School w uznaniu za światowej klasy wykorzystanie technologii edukacyjnych. Thornton Academy każdego roku przyjmuje 1600 studentów do swojego pięknego kampusu, jak i wielu innych studentów z całego świata, takich jak Ty, do swoich renomowanych programów cyfrowych.

Wayland Academy, Wisconsin

Nasza szkoła partnerska, Wayland Academy, założona w 1855 roku, znajduje się w pierwszej piątce najlepszych szkół z internatem, najlepszych szkół średnich przygotowujących do studiów wyższych i najlepszych szkół prywatnych w Wisconsin. Szkoła ta została uznana przez Niche za najlepszą szkołę w Ameryce w 2022 roku. Położona w środkowo-zachodnim stanie Wisconsin, Wayland Academy to niezależna, koedukacyjna szkoła przygotowująca do studiów dla studentów z internatem i studentów dziennych. Małe środowisko szkolne oferuje uczniom bardzo praktyczne, indywidualne podejście. Zarówno program akademicki na terenie kampusu, jak i online obejmuje szereg kursów i ofert AP.

Posłuchaj naszych absolwentów

Proces

1.

Wybierz swój program
Znajdź program, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele akademickie i zarejestruj się.

2.

Prześlij nam swoją dokumentację
Prześlij nam swoje materiały aplikacyjne, w tym dokumentację jak swój dzienniczek ocen z lokalnego liceum.

3.

Korzystaj z nauki
Gdy zostaniesz przyjęty, uzyskasz dostęp do naszej spersonalizowanej platformy edukacyjnej.

4.

Zakończenie programu
Zakończ program i zacznij planować kolejny krok w swojej karierze akademickiej.

Bezpłatne doradztwo akademickie

Umów się z nami na indywidualne spotkanie i opowiedz nam o swoich celach akademickich. Wspólnie ustalimy najlepszy sposób, aby dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz.

Rozpocznij rozmowę