Educatius Group Logo
Home » Liceum online » Programy dyplomowe » Stacjonarne liceum USA dyplom online

Dyplom ukończenia liceum w USA – całkowicie online!

Ten program to doskonały sposób na ukończenie szkoły średniej i zdobycie matury z USA. Uczniowie zdobywają kwalifikacje potrzebne do dalszej nauki, praktyk zawodowych i zatrudnienia.

Zajęcia online 
Ukończ szkołę z amerykańskim dyplomem ukończenia szkoły średniej, zdobywając do 25 punktów w ramach nauki w pełnym wymiarze godzin. Jeśli wcześniej uczęszczałeś do szkoły średniej, niektóre lub wszystkie Twoje punkty będą wliczane do Twojego dyplomu. Studenci bez doświadczenia w szkole średniej zdobywają wszystkie wymagane punkty online. Wszyscy muszą uczęszczać na obowiązkowe zajęcia w szkole średniej, a także historię języka angielskiego i USA. Ponadto uczniowie mogą wybrać fakultatywne przedmioty do zaliczenia.

Elastyczne studia stacjonarne
Nauka stacjonarna może być wymagająca, ale ten program jest elastyczny. Zajęcia są asynchroniczne, co oznacza, że możesz uczyć się w godzinach, które Ci odpowiadają i we własnym tempie. Możesz też zacząć w dowolnym momencie. Nadal będziesz kontaktować się na żywo z nauczycielami i korepetytorami kursów podstawowych, ale program ma na celu ułatwienie Ci odniesienia sukcesu.

Spersonalizowane wskazówki   
Każdy uczeń otrzymuje spersonalizowane doradztwo akademickie, które pomaga zaplanować jego edukację online. Zaczynamy od przejrzenia Twojej dokumentacji szkolnej, jeśli ukończyłeś jakąkolwiek szkołę średnią. Oceniamy również Twoją znajomość języka angielskiego i omawiamy Twoje aspiracje życiowe po ukończeniu studiów. Te informacje informują o tym, jakie zajęcia zalecamy podjąć, aby osiągnąć swoje cele akademickie.

Rozpocznij rozmowę
Kluczowe fakty:
  • Zdobądź dyplom ukończenia szkoły średniej online

  • Wykorzystaj przedmioty, które już ukończyłeś w domu

  • Ucz się online w pełnym wymiarze godzin

  • Zacznij w dowolnym momencie i we własnym tempie

  • Uzyskaj pomoc w wyborze odpowiednich zajęć

  • Zapewnione jest wsparcie, które pomoże ci pozostać na właściwej ścieżce do ukończenia studiów

Nasze Szkoły Partnerskie

Witamy w Thornton Academy

Thornton Academy realizuje zajęcia w programach amerykańskiego dyplomu szkoły średniej przez Internet: US High School Diploma Online. Założona w 1811 roku, ta prestiżowa szkoła z internatem ma długą historię doskonałości. Dziś jest w pełni akredytowana przez New England Association of Schools and Colleges. Jest to jedna z zaledwie czterech szkół Apple Distinguished School w uznaniu za światowej klasy wykorzystanie technologii edukacyjnych. Thornton Academy każdego roku przyjmuje 1600 studentów do swojego pięknego kampusu, jak i wielu innych studentów z całego świata, takich jak Ty, do swoich renomowanych programów cyfrowych.

Proces

1.

Wybierz swój program
Znajdź program, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele akademickie i zarejestruj się.

2.

Prześlij nam swoją dokumentację
Prześlij nam swoje materiały aplikacyjne, w tym dokumentację jak swój dzienniczek ocen z lokalnego liceum.

3.

Korzystaj z nauki
Gdy zostaniesz przyjęty, uzyskasz dostęp do naszej spersonalizowanej platformy edukacyjnej.

4.

Zakończenie programu
Zakończ program i zacznij planować kolejny krok w swojej karierze akademickiej.

Uzyskaj bezpłatny tutoring akademicki


Uczniowie Educatius Academy Online mogą rozmawiać z tutorami akademickimi 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Tutorzy, niemal jak korepetytorzy, mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć przedmiot, którego się uczysz, odpowiednio wykonywać zadania i przygotowywać się do egzaminów. A koszt całego wsparcia jest wliczony w koszt Twojego programu. Twój program obejmuje więcej usług wsparcia.

Odkryj, co zawiera Twój program

Zarezerwuj bezpłatne doradztwo akademickie

Umów się z nami na indywidualne spotkanie i opowiedz nam o swoich celach akademickich. Wspólnie ustalimy najlepszy sposób, aby dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz.

Rozpocznij rozmowę