Educatius Group Logo

Zarezerwuj swoje uczestnictwo w programie już dziś i otrzymaj słuchawki AirPods + zestaw gadżetów!

Uczniowie, którzy zarezerwują rok wymiany w dniach 1–30 września, otrzymają zestaw fantastycznych gadżetów, w tym słuchawki AirPods! Promocja dotyczy wszystkich programów i kierunków do szkół średnich w roku 2024/25. Dowiedz się więcej o tej ofercie już dziś!

Zaplanuj swój rok szkolny za granicą!

Poznaj nową kulturę, zdobądź nowych przyjaciół, nabierz pewności w nowym języku i poczuj, jak rozkwitasz!

Jesteśmy z Tobą od momentu aplikacji aż po ukończenia szkoły!

O wymianie:
  • Uczniowie w wieku 14 do 18 lat

  • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w internacie

  • Nauka w lokalnym liceum za granicą

  • Możliwość bezpłatnej anulacji do 01.12

  • 24/7 wsparcie ekspertów
Zestaw gadżetów, które otrzymasz:
  • Airpods – ponieważ potrzebujesz najlepszej ścieżki dźwiękowej do swojej nowej przygody

  • Airpod etui –do ochrony Twojego nowego gadżetu!

  • T-shirt – komfort w dobrym stylu!

  • Tote bag – aby zawsze mieć pod ręką najważniejsze rzeczy

Przygotuj się na wymarzoną przygodę!

Zarezerwuj miejsce przed 30-tym września


I otrzymaj dodatkowo:

Zestaw gadżetów z AirPods’ami

AirPods, Airpods etui, T-shirt i torbę!

Bezpłatna anulacja

Zwrot kosztów bez względu na powód do 1 grudnia 2023r.

100% Gwarancji wyjazdu

Jesteśmy jedyną organizacją oferującą gwarancję wyjazdu w cenie!

Odkryj nasze kierunki

Ucz się w szkole średniej w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii lub innym miejscu z portfolio!
USA

Wybierz idealną szkołę średnią w jednym z naszych najpopularniejszych miejsc – wybierasz jedną z elitarnych placówek naukowych, szkołę w pobliżu kalifornijskiej plaży czy najlepszą szkołę sportową? Skocz na głęboką wodę amerykańskiej kultury i innowacji!

Dowiedz się więcej
Kanada

Ciesz się wymianą naukową w doskonałej szkole średniej, w ciepłej, przyjaznej i różnorodnej Kanadzie, najbardziej wielokulturowym kraju na Ziemi! Niezwykła przyroda, tętniące życiem miasta i godne podziwu osiągnięcia akademickie na przyszłość!

Dowiedz się więcej
UK

Sporo spośród najlepszych szkół na świecie znajduje się w Wielkiej Brytanii. Połączenie bogatej kultury i historii, pięknych krajobrazów, entuzjastycznej atmosfery klubów sportowych i ekscytujących wycieczek to właśnie Twój program wymiany międzynarodowej w Wielkiej Brytanii!

Dowiedz się więcej
Irlandia

Ta Szmaragdowa Wyspa powita Cię w języku angielskim oraz Gaelic, magią wspaniałych szkół, ciepłych rodzin goszczących, dynamicznych miast i małych miasteczek. Irlandia stała się siedzibą innowacji, ale pozostaje silnie zakorzeniona w bogatych tradycjach, które pokochasz!

Dowiedz się więcej
Australia

Udajmy się na ten kontynent w dole mapy, tuż, tuż Down Under, aby wziąć udział w ekscytującej wymianie kulturalnej innej niż wszystkie, w spektakularnych okolicznościach przyrody, przyjaznej i nieformalnej kulturze oraz wspaniałych możliwościach akademickich!

Dowiedz się więcej
Nowa Zelandia

Piękna i unikatowa Nowa Zelandia to odległe miejsce z niesamowitym pięknem przyrody – tam zawsze jesteś najwyżej godzinę drogi od pustyni, lasu deszczowego lub wybrzeża oceanu – a do tego świetne programy edukacyjne i przyjaźni mieszkańcy!

Dowiedz się więcej
Hiszpania

Otwórz drzwi do nowego świata ucząc się wspaniałego międzynarodowego języka wielu narodów (400 milionów osób mówiących po hiszpańsku na świecie) w kraju słynącym z piękna gór, oceanów, i średniowiecznych wiosek w zasięgu ręki oraz kulturą znaną z luźnej i nieformalnej atmosfery, gdzie możesz uczyć się i w pełni cieszyć życiem, w tym samym czasie!

Dowiedz się więcej
Francja

Twój program wymiany szkolnej udowodni Ci, że Francja to wciąż najpopularniejszy kierunek turystyczny na świecie: bogactwo światowych zabytków, zachwycająca przyroda, fantastyczne jedzenie i ożywiona tradycja debat w języku świata, którym posługuje się prawie 300 milionów ludzi!

Dowiedz się więcej
Włochy

Spędź czas nauki w szkole średniej w miejscu tak zapierającym dech w piersiach jakim są Włochy! W tym zadziwiającym kraju pięknych średniowiecznych miast, nadmorskich szczytów i plaż odkrywaj kolejne stolice designu; ciesz się wspaniałym jedzeniem od pola do stołu i ucz się najbardziej romantycznego języka świata!

Dowiedz się więcej
Niemcy

Twoja wymiana programu dla szkół średnich w kraju europejskiej potęgi gospodarczej to świetna okazja do zainwestowania w swoją przyszłość, odkrywania bogatego języka i kultury Niemiec a także ich otwartego, gościnnego społeczeństwa i wielu stymulujących doświadczeń!

Dowiedz się więcej
Reunion

Ta rajska wyspa to gwarancja fascynacji niezwykłym pięknem tropikalnej przyrody i malowniczych plaż, podczas gdy sam Twój program wymiany dla szkół średnich będzie oparty na prawdziwej doskonałości międzynarodowego systemu francuskiego! Réunion stanie się źródłem najpiękniejszych wspomnień Twojego życia!

Dowiedz się więcej
Szwecja

Postępowe społeczeństwo Szwecji to gwarancja idealnego klimatu dla innowacji i rozwoju gospodarczego. Twój program wymiany międzynarodowej dla szkół średnich to także idealna okazja, aby sprawdzić na własnej skórze, dlaczego kraj ten stale należy do najszczęśliwszych na świecie!

Dowiedz się więcej

Bezpłatny katalog

Pobierz nasz katalog dotyczący wymian do szkół średnich na rok 2023/2024 i uzyskaj pełny przewodnik po naszych programach, lokalizacjach i szkołach.

Ściągnij katalog

Co mówią inni:

Zaplanuj swój rok szkolny za granicą już dziś!

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów

Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą. Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i dostęp do wrześniowej oferty.