Educatius Group Logo

Odkryj zwycięskie historie!

To moment, na który czekaliśmy! W ramach obchodów 20. rocznicy zorganizowaliśmy konkurs na zjazd rodzin goszczących Educatius 2023, aby uczcić to, co w programach wymiany jest właśnie najważniejsze! Nasza globalna społeczność rozgrzała nasze serca, dzieląc się niezwykłymi więziami między uczniamy z wymiany a ich rodzinami goszczącymi. Od postów w mediach społecznościowych po filmy, animacje, wiersze, czasopisma, strony internetowe i zdjęcia – zadziwiliście nas swoją kreatywnością i szczerymi historiami.

Boy with host mum

Wybranie tylko dwóch zwycięzców spośród wszystkich inspirujących zgłoszeń było prawie niemożliwym zadaniem. Szczerze żałujemy, że nie mogliśmy przywieźć każdego z Was samolotem na wielkie spotkanie z Waszą rodziną goszczącą. Jednakże po dokładnych naradach panelu sędziowskiego z radością ogłaszamy dwóch zwycięzców tegorocznego konkursu na zjazd rodzin goszczących Educatius:

Chiara L. z Włoch
Paula M. z Hiszpanii

Obydwie uczennice wykonały wspaniałą pracę, twórczo wyrażając głębokie więzi, jakie łączą je z ich rodzinami goszczącymi.

Zwycięskie prace można zobaczyć tutaj::
Zwycięski wpis Pauli
Zwycięski wpis Chiary

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na Zjazd Rodzin Goszczących Educatius. Wasze historie bardzo nas inspirują. Życzymy kolejnych 20 lat uczynienia edukacji niezapomnianą podróżą!

Host family reunion contest
2023.06.15
Educatius Host Family Reunion Competition

Aplikuj już dzisiaj aby wygrać ponowne spotkanie z Rodziną Goszczącą!…

Przeczytaj
Nowe Biuro w Warszawie
2023.07.14
Nowe Biuro w Warszawie

Z ogromną radością informujemy o otwarciu naszego nowego biura w…

Przeczytaj
2021.04.01
Educatius CSIET listed

CSIET grants F-1 Inbound listing to Educatius in the 2020…

Przeczytaj