Educatius Group Logo

Aplikuj już dzisiaj aby wygrać ponowne spotkanie z Rodziną Goszczącą!

Z okazji naszej 20. rocznicy, Educatius oferuje dwóm byłym uczniom niepowtarzalną okazję ponownego połączenia się z ich ukochanymi rodzinami goszczącymi! Szczęśliwcy otrzymają bilety lotnicze i trzydniowy udział w spotkaniu absolwentów naszych programów wraz z ich rodzinami goszczącymi, a także uroczysty posiłek poza domem.

Udokumentuj swoją podróż

Nasz fotograf uchwyci ważne chwile Twojej podróży, od ponownego spotkania z rodziną goszczącą na lotnisku, aż do pożegnania. Udokumentujemy również powrót ucznia do domu rodziny goszczącej, uwieczniając cenne wspomnienia podczas wywiadu i filmując uroczystą kolację.

Podziel się swoimi ulubionymi wspomnieniami z hostingu

Aby wziąć udział w tym niezwykłym konkursie, rodzina goszcząca lub uczeń, mogą zgłosić się za pośrednictwem mediów społecznościowych lub e-maila, udostępniając atrakcyjny film lub zdjęcia. Kandydaci są zachęcani do podzielenia się swoimi ulubionymi wspomnieniami, które stworzyły trwałą więź między uczniem a rodzeństwem goszczącym. Zachęcamy do wyrażenia trzech głównych powodów, dla których pokochaliście hosting, oraz podzielenia się nową tradycją, której nauczyliście się od siebie nawzajem.

Aby się zakwalifikować:

Konkurs jest otwarty wyłącznie dla byłych uczestników programów organizowanych za pośrednictwem Educatius i spółek partnerskich. 

Zjazd musi obejmować rodzinę, która gościła (lub nadal gości) dla Educatius lub jednej z naszych organizacji partnerskich.

Proces wygląda następująco: 
  • Przekonaj nas, że to TY pownieneś wygrać:  Wskocz na TikTok, aby podzielić się swoją historią, lub stwórz przedstawiający Ciebie i Twoją rodzinę goszczącą filmik na Instagramie. Nie ograniczaj się! Opublikuj swoją historię w lokalnej gazecie, stwórz dzieło sztuki, wiersz lub piosenkę- jakkolwiek chciałbyś wyrazić swoje uczucia! 

  • Prześlij swoje zgłoszenie na swoim kanale w mediach społecznościowych, używając hashtagu #educatiusreunion i tagowania @Educatius w swoim poście. 

  • Jeśli nie ma Cię w mediach społecznościowych lub Twoje konto jest prywatne, możesz przesłać swoje zgłoszenie na emailsocial@educatius.org 

  • Zgłoszenia muszą być po angielsku. 

  • Jeśli kwalifikujesz się do konkursu, odpowiemy na Twój post. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby w pełni się zakwalifikować. 

  • Jury wybierze zwycięzców na podstawie oryginalności i kreatywności zgłoszeń. 

  • Zgłoszenia będą przyjmowane od 15 czerwca 2023r. do 31 lipca 2023. Dwóch zwycięzców konkursu zostanie powiadomionych przed 31 sierpnia 2023r. 

  • Zgłoszenia są otwarte dla byłych uczniów i rodzin goszczących, którzy uczestniczyli w naszych programach w ciągu ostatnich 20-stu lat. 

  • Ten konkurs nie jest w żaden sposób powiązany z Meta, LinkedIn ani żadną inną platformą społecznościową. 

Nie przegap szansy

Zostań częścią obchodów 20. rocznicy Educatius, ponownie łącząc się ze swoją ukochaną rodziną goszczącą. Weź udział w konkursie już dziś, podziel się swoją historią i zyskaj szansę na niezapomnianą podróż pełną radości, uśmiechu i cennych wspomnień.

Jeśli masz pytania, prześlij e-mail na social@educatius.org