Educatius Group Logo
Home » Liceum online » For parents

Dla rodziców

Stosujemy sprawdzoną metodologię, która zapewnia uczniom jak najlepszy start, poczucie wsparcia przez cały okres nauki i dobre przygotowanie do życia po ukończeniu studiów.

Doradztwo osobiste 
Indywidualne sesje doradcze pomagają Tobie i Twojemu dziecku podejmować właściwe decyzje dotyczące tej akademickiej podróży. Na początek zapytamy Twoje dziecko o jego cele i zainteresowania. Ocenimy również jego wyniki w nauce i znajomość języka angielskiego. Na tej podstawie zarekomendujemy program i zajęcia, które polecamy.

Wsparcie akademickie
Nauczyciele w Stanach Zjednoczonych rutynowo rozmawiają na żywo ze swoimi uczniami i można się z nimi bezpośrednio kontaktować w sprawie materiałów lekcyjnych, zadań i egzaminów. Dodatkowo tutorzy akademiccy są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To wsparcie na żądanie oznacza, że Twoje dziecko może uzyskać odpowiedzi na pytania i pomoc w zadaniach i przygotowaniach do egzaminów.

Monitoruj postępy swojego dziecka
Stworzyliśmy przyjazną dla użytkownika platformę, która informuje o postępach i wynikach w nauce Twojego dziecka. Jest regularnie aktualizowana, więc Ty i Twoje dziecko możecie przeglądać ją razem podczas nauki.

Program wstępu na studia
Nasz program wstępu na studia jest zawsze wliczony w cenę. Zapewnia bezpłatne, spersonalizowane doradztwo dotyczące studiów, możliwości stypendialne, porady aplikacyjne i wiele więcej.

Dowiedz się więcej
Kluczowe fakty:
  • Zarekomendujemy najlepszy program i zajęcia dla Twojego dziecka

  • Nauczyciele i korepetytorzy oferują wsparcie w nauce przez cały okres nauki Twojego dziecka

  • Raporty z postępów w nauce są dostępne na żądanie

  • Wszyscy studenci otrzymują bezpłatne porady dotyczące studiów od profesjonalnego doradcy

Gdzie Twoje dziecko będzie się uczyć?

Prestiżowe amerykańskie szkoły z internatem oferują programy Educatius Academy Online. Uczniowiewyjeżdżający na wymianę do USA uczęszczają na zajęcia w Washington Academy, jednej z najstarszych szkół z internatem w kraju. Uczniowie, którzy uczą się online, zapisują się tylko do Thornton Academy, wiodącej szkoły z internatem o wyjątkowej reputacji w nauczaniu wirtualnym.

Nasi partnerzy akademiccy

Dlaczego Akademia Educatius Online?

Educatius Academy Online jest oddziałem Educatius Group, światowego lidera w międzynarodowej edukacji w szkołach średnich. Wraz z naszą partnerską siecią agentów i konsultantów edukacyjnych, szkół i centrów językowych zapisujemy 7000 uczniów z 60 krajów na wymiany naukowe w szkołach średnich w 14 najlepszych miejscach na całym świecie. Jesteśmy ekspertami ds. szkół średnich.

Dowiedz się więcej

Bezpłatne doradztwo akademickie

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na osobiste spotkanie z doświadczonym doradcą akademickim. Zbadamy, jaki sposób program Educatius Academy Online może przynieść korzyści Twojemu dziecku w przyszłości. Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące naszej oferty, a także wsparcie w zakresie języka i nauki oraz usługi doradcze w sprawie dalszych studiów. Czekamy na Ciebie!

Zarezerwuj bezpłatną konsultację