Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Położony w mieście Worthing i blisko Brighton, college Worthing jest idealnym miejscem dla międzynarodowych uczniów, którzy chcą odkryć piękne i tętniące życiem południowe wybrzeże Anglii. College jest wyróżniony przez Ofsted i jest przyjaznym miejscem, gdzie nauczanie, uczenie się i sukcesy uczniów nie mają sobie równych. Ponad 60 dostępnych kursów sprawia, że college jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nauki w rejonie Worthing. Programy studiów mogą obejmować mieszankę A Level i BTEC, oferując szeroki wybór i elastyczność. Nowoczesny budynek college'u jest podzielony na dziewięć stref nauczania według przedmiotów, a każda strefa ma swój własny obszar do samodzielnej nauki, gdzie uczniowie spędzają czas na pogłębianiu wiedzy między zajęciami. Uczniowie college'u Worthing osiągnęli fantastyczny współczynnik zdawalności 99% A Level i 93,2% BTEC w 2018 roku.

Udogodnienia
College Worthing może pochwalić się wieloma nowoczesnymi obiektami na 18-akrowym kampusie, w tym najnowocześniejszymi salami lekcyjnymi i laboratoriami, wieloma niezależnymi strefami nauki, dwiema dużymi kawiarniami, dobrze wyposażoną biblioteką z panoramicznym widokiem, wspaniałym kompleksem teatralnym i studiem tanecznym, oświetlonymi boiskami do siatkówki i tenisa, boiskiem do rugby oraz salą fitness z 30 urządzeniami do ćwiczeń.

Sport i sztuka
Uczniowie college'u Worthing mają dostęp do wielu zajęć pozalekcyjnych i klubów. Można grać w tenisa, piłkę nożną, rugby, koszykówkę i tenisa stołowego w porze lunchu lub po lekcjach. College prowadzi Akademie Sztuk Scenicznych, Sztuk Wizualnych, Sportu i STEM. Zostały one stworzone po to, by zapewnić uczniom możliwość rozwoju i stawiania wyzwań w wybranej przez nich dziedzinie nauki, poza klasą. Uczniowie mają szansę rozwijać swoje umiejętności techniczne i wykonawcze, uczestniczyć w wystawach, warsztatach, projektach i konkursach, a przy tym pogłębiać swoją wiedzę i poszerzać horyzonty.

Życie uczniowskie
College szczyci się przyjazną atmosferą, która zachęca uczniów do korzystania ze wszystkiego, co college ma do zaoferowania, poznawania nowych przyjaciół, rozwijania umiejętności życiowych i zdobywania doświadczeń, których nigdy nie zapomną. Dostarcza to uczniom możliwości wyróżnienia się z tłumu, kiedy chcą podjąć studia lub pracę. Każdemu uczniowi jest dostarczony osobisty wychowawca, który zapewnia doskonałe doradztwo i wsparcie psychologiczno-edukacyjne. Życie w college'u Sixth Form w Wielkiej Brytanii daje uczniom wiele swobody, przy czym Worthing jest szczególnie atrakcyjnym miejscem dla międzynarodowych uczniów, którzy mogą przeżyć niezapomniane doświadczenie za granicą."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

16 - 18

Theater, Film, Art, Graphic Design, Photography, Textile, Digital Media

Biology, Business, Chemistry, Computer Science, Economics, Electronics, English Language and Composition, English Literature and Composition, Mathematics - Advanced, Geography, History, Law, Mathematics, Media Studies, Physical Education, Physics, Political Science, Psychology, Sociology, Statistics, Psychology, Social Science, Sports, Exercise and Health Science, Travel, Applied Science, Engineering, Health and Social Care, Information Technology, Criminology, Environmental Science, French Language

French, Spanish

Duke of Edinburgh Award Scheme, Film, Female Empowerment, Engineering Club, Kreatives Schreiben, Black Student Union, Chemistry Society, Chess Club, Drama Club, Model United Nations (Model UN), Math Club, School Trips

Dance, Football, Table Tennis, Rugby, Netball, Tennis

Short-Term, Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year