Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"College Plymouth jest dużą, koedukacyjną, prywatną szkołą z internatem, położoną w historycznym mieście Plymouth. Szkoła została założona w 1877 roku, a jej znakomity program nauczania obejmuje prawie 20 przedmiotów A-Level oraz podstawowe kursy GCSE, z których 90% uczniów otrzymuje oceny A*-C. Około 500 uczniów i oddany zespół nauczycieli oraz pracowników pomocniczych; korzystny stosunek liczby uczniów do liczby pracowników oznacza małe klasy, szeroki program nauczania oraz wiele indywidualnej uwagi i wsparcia, dzięki którym wszyscy uczniowie osiągają swój potencjał. W klasie uczniowie są zachęcani do wyjścia poza ramy programu nauczania i zdobycia umiejętności samodzielnej, wytrwałej i twórczej pracy. Plymouth College to miejsce, w którym można się doskonalić zarówno w klasie, jak i poza nią. Dostępne możliwości zachęcają do uczestnictwa w imponującej liczbie zajęć sportowych, artystycznych, muzycznych, teatralnych i innych, co oznacza, że każdy może znaleźć sukces i radość na swój sposób.

Udogodnienia
Rozległy, 17-hektarowy kampus szczyci się nowoczesnymi obiektami. Znajduje się tam centrum pływackie z basenem i platformą do nurkowania, kryte boisko do strzelania z łuku, sala gimnastyczna i wiele innych. Każda sala lekcyjna w szkole średniej jest wyposażona w najnowsze technologie informacyjne i komunikacyjne.

Sport i sztuka
Lekkoatletyka jest najważniejszym elementem Plymouth College. Szkoła jest najbardziej znana ze swoich elitarnych programów pływania i nurkowania oraz prowadzi Akademię Pięcioboju Nowoczesnego i Szermierki, w której zawodnicy biorą udział w światowych, europejskich i krajowych zawodach. Ze względu na to, że w pobliżu znajdują się najlepsze naturalne porty w Europie, uczniowie mają okazję nauczyć się ścigania na pontonach. Uczniowie Sixth Form mają swoje własne zajęcia dodatkowe, takie jak Duke of Edinburgh Award, Combined Cadet Form, Master Chef, jeździectwo, taniec i inne.

Akademiki i życie uczniowskie
Pokoje jedno- lub dwuosobowe są wyposażone w łóżko, szafki, szafę, biurko i krzesło. W sobotnie popołudnie uczniowie mogą wybrać się do miasta na zakupy, obejrzeć film, pójść na kręgle itp. W każdą niedzielę organizowane są wycieczki poza teren szkoły; wycieczki na pobliskie plaże, spacery po Dartmoor i paint-ball to tylko niektóre z rozrywek, z jakich mogą korzystać uczniowie w wolnym czasie. Oprócz uczniów z okolicy, społeczność szkolna może pochwalić się uczniami z 40 różnych narodowości, co nadaje jej prawdziwie międzynarodowy wymiar.
"

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

11 - 17

Art

English, Biology, Chemistry, Design Technology, Geography, History, Physics, Physical Education, Psychology, Religious Studies, Business, Mathematics - Advanced, Classical Studies, Music Theory, Philosophy

German, French, Latin, Spanish

Music Appreciation, Drama Club, Choir, Music, Strings, Yoga Club, Duke of Edinburgh Award Scheme

Swimming and Diving, Rugby, Baseball, Hockey, Tennis, Cricket, Badminton, Kayaking, Canoeing, Sailing, Climbing, Fencing, Netball, Athletics, Basketball, Cross Country Running, Football

Multiple Year, Fall Year