Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Szkoła Kingsley jest najlepiej opisana jako bliska społeczność, szkoła, która pomaga dzieciom wyjść ze skorupy, rozwinąć przyjaźnie z innymi uczniami, pogłębić pewność siebie i osiągnąć najlepsze wyniki w nauce. Uczniowie w Kingsley mają wrażenie, że żyją i uczą się w środowisku rodzinnym - wszyscy nauczyciele znają wszystkich uczniów po imieniu. Dodatkową zaletą szkoły jest to, że pozwala uczniom na naukę w klasach o znacznie mniejszej liczebności niż w typowej szkole lub w innych szkołach niezależnych. Szkoła dostarcza idealnych warunków do rozpoczęcia nauki, oferując zajęcia pozalekcyjne budujące pewność siebie oraz opiekę psychologiczno-edukacyjną, która nie ma sobie równych.

Udogodnienia
Szkoła Kingsley mieści się na 25-hektarowym terenie na obrzeżach Bideford w pięknym North Devon. Na terenie 25 akrów znajdują się nie tylko boiska sportowe i wielofunkcyjne, ale także strumienie leśne i staw, które są regularnie wykorzystywane przez biegaczy, uczniów nauk ścisłych i geografii oraz szkoły leśne.
Główny budynek na terenie szkoły został całkowicie przebudowany i odnowiony, dostarczając najnowocześniejszych urządzeń do nauki, sztuki i zajęć teatralnych. Teatr i biblioteka są powszechnie wykorzystywane do organizacji imprez szkolnych i środowiskowych, a w dziale muzyki i technologii muzycznej znajduje się studio nagrań, nowo wybudowane zgodnie z profesjonalnymi standardami. Szkoła posiada również specjalne centrum poświęcone leczeniu dysleksji.

Sport i sztuka
W każdy weekend odbywają się mecze drużyn Kingsley w takich dyscyplinach, jak rugby, krykiet, hokej, siatkówka, gimnastyka sportowa, pływanie i biegi przełajowe. Szkoła jest dumna ze swoich regionalnych i krajowych mistrzów w tak różnych dyscyplinach, jak piłka ręczna, gimnastyka, siatkówka i lekkoatletyka, a jej wyjątkowe partnerstwo treningowe ze słynnym Wydziałem Rozwoju Sportu i Rekreacji Uniwersytetu w Bath przyciągnęło do Kingsley czołowych zawodników judo z Wielkiej Brytanii i Niemiec.
Uczniowie programu sztuki Kingsley regularnie tworzą wspaniałe prace na lokalne wystawy i regionalne konkursy, a wydział muzyczny pielęgnuje wszelkie talenty, organizując wydarzenia od kameralnych wieczorów kabaretowych po śpiewające i tańczące musicale w dużej obsadzie.

Akademiki i życie uczniowskie
Mieszkańcy internatu w Kingsley cieszą się doskonałym zakwaterowaniem i wyżywieniem, bezpiecznym i radosnym środowiskiem oraz dobrze zaplanowaną ofertą zajęć społecznych. Młodsi mieszkańcy dzielą ze sobą miejsce do spania i pracy. W miarę postępów w nauce uczniowie przenoszą się do pojedynczych, dobrze umeblowanych i wyposażonych sal. W weekendy, oprócz udziału w rozgrywkach sportowych, z których korzystają wszyscy uczniowie, mieszkańcy internatu mają swój własny kalendarz towarzyski, który obejmuje wycieczki na zakupy, kręgle, pływanie i jazdę konną. Nie mówiąc już o tym, że szkoła znajduje się w pobliżu wspaniałych plaż - surfingu."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

13 - 17

Art, Theater, Photography, Performing Arts

Biology, Business, Chemistry, Mathematics - Advanced, Geography, History, Physical Education, Information Technology, Mathematics, Physics, Psychology, Religious Studies, Engineering, English Literature and Composition, Hospitality

French, Spanish, English for International Students - Advanced

Music Appreciation, Performance Arts, Leadership Club, Volunteer Service, Chess Club, Crafting, Duke of Edinburgh Award Scheme, Crochet, Knitting Club, Debate, Computer Club, Reading, Drama Club, Art Club, Film, Astronomy Club, Science Club, Sewing Club, Current Events Club

Rock Climbing, Judo, Surfing, Rowing, Kayaking, Trampolining, Gymnastics, Badminton, Ballet, Athletics, Rugby

Short-Term, Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year