Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"College East Sussex znajduje się w pięknym regionie South Downs w południowo-wschodniej Anglii, w tętniącym życiem mieście Hastings. Dzięki wysokiemu standardowi nauczania w ramach szerokiej gamy kursów BTEC college może pochwalić się znakomitymi wynikami egzaminów, a w 2018 roku wskaźnik zdawalności wyniósł 97%. College East Sussex jest prywatną szkołą angielskojęzyczną, która posiada akredytację British Council w zakresie nauczania języka angielskiego i jest znana jako jedna z najlepszych szkół języka angielskiego w Wielkiej Brytanii.

Udogodnienia
Kampus college'u w Hastings jest dobrze skomunikowany z innymi pobliskimi miastami nadmorskimi. Dzięki temu uczniowie East Sussex mogą zdobyć wiele doświadczeń i zobaczyć różne miejsca w okolicy college'u. Hastings to historyczne miasto, znane z bitwy o Hastings w 1066 roku. Kampus posiada bogate zaplecze sportowe, w którym znajdują się centra rekreacyjne, baseny, siłownie i obiekty do treningu lekkoatletycznego, a także nowoczesne budynki wyposażone we wszystko, co będzie potrzebne uczniom do nauki bardziej praktycznych przedmiotów, takich jak trening personalny czy profesjonalne gotowanie.

Sport i sztuka
College East Sussex oferuje uczniom wiele możliwości uprawiania sportu, w tym Akademie Piłki Nożnej, Siatkówki i Rugby, które łączą cotygodniowe treningi z profesjonalnym trenerem i zawodami. Inne sporty, takie jak badminton, koszykówka, hokej, golf, squash, tenis stołowy i siatkówka, mogą być uprawiane w różnych drużynach. W college'u znajduje się również East Sussex Academy of Music, gdzie oferowane są lekcje gry na instrumentach oraz praca z profesjonalnymi muzykami, a także Performing Arts Academy, gdzie pracownicy z bogatym doświadczeniem w branży oraz wiedzą akademicką przygotowują uczniów do kariery w dziedzinie tańca, dramatu, teatru muzycznego lub produkcji.

Życie uczniowskie
Zarówno uczniowie miejscowi, jak i zagraniczni są serdecznie witani w East Sussex College. College otrzymał ostatnio nagrodę za Doskonałość w Międzynarodowym Wsparciu Uczniów w Szkolnictwie Wyższym od Narodowego Związku Uczniów i Brytyjskiej Rady ds. Międzynarodowych Uczniów i szczyci się wszechstronnym doświadczeniem, jakie może dostarczyć uczniom przybywającym z zagranicy. 100 międzynarodowych uczniów z 15 różnych krajów to bogata mieszanka kultur i środowisk, która tworzy żywą, ekscytującą i przyjazną społeczność edukacyjną. East Sussex to z pewnością miejsce dla uczniów, którzy szukają wysokiej jakości nauki, nowych doświadczeń i możliwości poznania ludzi z różnych środowisk."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

16 - 18

Make-Up Artistry, Fashion, Graphic Design, Art, Drama Production, Photography, Dance

Business, Sports, Exercise and Health Science, Travel, Hospitality, Catering, Food Studies, Hairdressing, Sports Development, Coaching and Fitness, Biology, Chemistry, Environmental Science, Applied Science, Physics, Mathematics, English Language and Composition, Media Studies, Computer Science, Fashion Marketing, Psychology, History, Sociology, Political Science, Law, Geography, Economics, Philosophy

English for International Students, French, Spanish

Badminton Club, Dance Team, Zumba, Fitness Club, Student Union, Book Club, Film, Duke of Edinburgh Award Scheme, School Trips, Gaming Arts Club, Yoga Club, Choir

Soccer Academy, Hockey, Basketball, Netball, Rugby, Squash, Swimming, Table Tennis, Tennis, Golf, Soccer, Boxing

Short-Term, Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year