Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"College Dover, położony na malowniczym południowo-wschodnim krańcu Anglii, jest światowej klasy koedukacyjną, niezależną szkołą z internatem. W szkole uczy się zaledwie 300 uczniów, a klasy są małe, co pozwala na indywidualne podejście do edukacji. Rozumiejąc osobiste potrzeby i mocne strony każdego ucznia, nauczyciele mogą uczyć w sposób kreatywny, zachęcający do samodzielnego i krytycznego myślenia oraz osiągania wyjątkowych wyników. Położony na terenie o bogatej historii College Dover wzbogaca się o tradycje z przeszłości i przygotowuje młodych ludzi do samodzielnego życia we współczesnym świecie.

Udogodnienia
Uczniowie w College Dover mają dostęp do wielu zasobów edukacyjnych. Laptopy są często wykorzystywane podczas lekcji, a dzięki nowoczesnemu systemowi bezprzewodowemu ICT uczniowie mają dostęp do informacji na swoich własnych urządzeniach. Centrum Zasobów Edukacyjnych to nowoczesna przestrzeń do samodzielnej nauki, w której uczniowie mogą otrzymać wskazówki dotyczące kariery i aplikacji na uniwersytet. Obiekty sportowe obejmują najwyższej klasy nawierzchnię AstroTurf używaną do gry w hokeja, siatkówkę i tenisa, halę sportową, nowo wyremontowaną salę fitness, kort do squasha, cztery siatki do krykieta na świeżym powietrzu, korty tenisowe i studio tańca. Boisko sportowe w Farthingloe może pochwalić się czterema doskonałymi boiskami do piłki nożnej i rugby, a boisko do krykieta w Maxton jest jednym z najbardziej malowniczych w Kent, ze wspaniałym, nieprzerwanym widokiem na zamek w Dover.

Sport i sztuka
Uczniowie college'u Dover są zachęcani do uczestnictwa w szerokim zakresie zajęć sportowych przez cały rok, a drużyny college'u regularnie biorą udział w zawodach na poziomie regionalnym i krajowym we wszystkich głównych dyscyplinach. Mimo że kładzie się nacisk na tradycyjne sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, hokej, rugby, siatkówka i krykiet, uczniowie często rywalizują w innych dyscyplinach, takich jak tenis, biegi przełajowe, lekkoatletyka, żeglarstwo, squash, palant, koszykówka i pływanie. W ramach programu Senior Games dostępna jest także jazda konna i joga. Corocznie odbywają się krajowe i międzynarodowe wycieczki sportowe i pozaszkolne, co pozwala wykorzystać położenie college'u jako szkoły położonej najbliżej Europy kontynentalnej w Wielkiej Brytanii. Muzyka i teatr są również w centrum programu nauczania, a oprócz ekscytujących możliwości występów w sztukach teatralnych, koncertach, recitalach i konkursach domowych, bliskość Londynu pozwala college'owi na regularne wyjazdy do teatru na światowej klasy przedstawienia.

Akademiki i życie uczniowskie
Około jedna trzecia uczniów Dover to uczniowie z internatem. W internatach panuje domowa i rodzinna atmosfera, a uczniowie mieszkają w pokojach 3-osobowych do 11 roku życia, kiedy to liczba ta spada do 2. Uczniowie klas wyższych mają zagwarantowany pokój dla siebie. W soboty jest mnóstwo zajęć - kulturalnych, sportowych, zakupowych - a starsi uczniowie mogą wybrać naukę pod nadzorem. Niedziele są spokojne, a nacisk kładzie się na odpoczynek, aby przygotować się do nadchodzącego tygodnia. W internatach panuje kosmopolityczna atmosfera, w której uczestniczą uczniowie z całego świata, jednak dominującą narodowością w całej szkole jest narodowość angielska."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

13 - 17

Film Production, Theater, Performing Arts, Photography, Art, Textile

English Language and Composition, English Literature and Composition, Mathematics, Chemistry, Biology, Physics, Business, Design Technology, Economics, Information Technology, Applied Science, Hospitality, Mathematics - Advanced, Enterprise Studies, Geography, Civic Studies, History

French, German, Chinese, Spanish

Musical Production, School Trips

Hockey, Netball, Tennis, Fitness, Squash, Sailing, Athletics, Cross Country Running, Rounders, Basketball, Swimming, Equestrian, Yoga

Short-Term, Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year