Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Szkoła i środowisko akademickie
College Chichester to szkoła wyższa z siedzibą w West Sussex, która oferuje szeroki zakres przedmiotów i kwalifikacji. Położony w sercu miasta, z pięknym widokiem na katedrę, College Chichester oferuje wyjątkową jakość edukacji, skupiając się na budowaniu umiejętności i pewności siebie uczniów. Celem College'u Chichester jest pomoc uczniom w rozwoju osobistym i nauce. Dzięki ofercie przedmiotów akademickich i zawodowych College Chichester jest wyróżniającą się szkołą światowej klasy, która co roku przyjmuje tysiące międzynarodowych uczniów.

Udogodnienia
College Chichester dostarcza bezpiecznego zakwaterowania na terenie kampusu dla 90 uczniów, oferując jedno- i dwuosobowe sypialnie z łazienką lub wspólną łazienką. Wspólne mieszkanie to świetny sposób na poznanie nowych kultur i zdobycie prawdziwie międzynarodowego doświadczenia. Kosmopolityczne myślenie, które się z tym wiąże, jest niezwykle pozytywnym doświadczeniem zarówno akademickim, jak i społecznym.

Sport i sztuka
College Chichester może pochwalić się fantastycznym zapleczem, w tym dobrze wyposażoną salą gimnastyczną, w której uczniowie mogą korzystać z różnorodnych zajęć fitness, oraz ośmiometrową ścianą wspinaczkową. Uczniowie mają możliwość ćwiczeń w funkcjonującej siłowni pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
College Chichester zachęca uczniów do wyrażania siebie i swojej kreatywności poprzez różne kursy artystyczne, takie jak muzyka, sztuka i projektowanie oraz dramat.

Nagrody i osiągnięcia
College Chichester jest jednym z najlepszych ośrodków edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, osiągając najwyższą ocenę w każdym obszarze swojej działalności według brytyjskiego urzędu Ofsted.

Informacje o społeczności
Chichester, położone w południowej Anglii, to miasto o bogatej historii. Przez południową część miasta przepływa rzeka Lavant, która jest obszarem chronionym ze względu na walory architektoniczne i historyczne."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

0 - 0

Fashion, 2D Art and Design, Drama Production

Biology, Chemistry, Physics, Mathematics, English, English Language and Composition, Media Studies, Computer Science, Business, Law, Tourism, Health and Social Care, Engineering, Food Technology, Accounting, Hairdressing, Childcare, Marketing

French, Spanish, Japanese, German

Rugby, Netball, Badminton, Athletics, Football

Short-Term, Multiple Year, Spring Semester, Spring Year, Fall Semester, Fall Year