Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"College Cheshire South & West jest wiodącym college'em w północno-zachodniej Anglii. Szkoła znajduje się w pięknym, lesistym hrabstwie Cheshire i ma 3 kampusy w trzech lokalizacjach - Crewe, Chester i Ellesmore Port.
Dla większości uczniów międzynarodowych miejscem nauki będzie kampus Crewe.
Szkoła oferuje szereg kursów zawodowych A-Level i BTEC z różnych przedmiotów, osiągając doskonałe wyniki. Świadczy o tym duży zasięg szkoły, a niektórzy brytyjscy uczniowie podróżują przez całe hrabstwo, by skorzystać z różnorodności przedmiotów i możliwości oferowanych przez szkołę.
Cheshire College oferuje program Future Programme, który jest unikalnym wyborem ścieżek zaprojektowanych w celu wspierania rozwoju na uniwersytecie i w pracy. W ramach tego programu prowadzony jest Program Stypendialny, w którym specjaliści z Oxbridge dostarczają wiedzę na temat konkurencyjnych kierunków studiów, takich jak medycyna, stomatologia i weterynaria.
Ponadto uczniowie zainteresowani naukami humanistycznymi, językowymi lub ścisłymi mogą korzystać z bezpośredniej współpracy z Uniwersytetem Oksfordzkim, a także z Corpus Christi, Pembrooke i Fitzwilliam Colleges.

Udogodnienia

Uczniowie mają dostęp do najwyższej klasy obiektów dydaktycznych, które są wynikiem inwestycji o wartości 140 milionów funtów w najnowsze technologie i rzeczywiste środowiska pracy. W kampusie znajdują się trzypiętrowe Centrum Zasobów Edukacyjnych oraz nowoczesne sale lekcyjne.

Sport i sztuka

Cheshire College uważa, że uczniowie nie powinni być zmuszeni do wybierania między nauką a sportem, który ich pasjonuje. College dostarcza utalentowanym uczniom możliwość połączenia doskonałej edukacji z wysokiej jakości treningiem w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, lekkiej atletyce lub boksie. Wszyscy wybrani do Akademii będą realizować program edukacyjny w pełnym wymiarze godzin, a także otrzymają fachową pomoc trenerską w wybranym przez siebie sporcie, trening siłowy i kondycyjny oraz profesjonalne porady żywieniowe.
Na tych, którzy mają artystyczne zamiłowania, czekają w pełni wyposażone teatry studyjne, profesjonalne studia tańca, studia fotograficzne, telewizyjne i radiowe.
Ponadto szkoła rozwija ofertę e-sportową dla uzdolnionych graczy.

Życie uczniowskie

Kampus w Crewe jest wyjątkowo dobrze położony, podróż do Manchesteru i Liverpoolu zajmuje 40 minut, do zabytkowego Chester 20 minut, a do Londynu 90 minut bezpośrednim pociągiem. Uczniowie wypowiadają się na temat doskonałej lokalizacji i możliwości zwiedzania Wielkiej Brytanii w czasie pobytu.
W Cheshire College działa specjalny zespół ds. międzynarodowych, który organizuje ekscytujący i zróżnicowany program zajęć kulturalnych dla uczniów, a także dostarcza im stałego wsparcia i wskazówek. Ich celem jest wzbogacenie doświadczeń edukacyjnych każdego ucznia i zapewnienie mu jak najlepszego wykorzystania czasu spędzonego w college'u i w Wielkiej Brytanii."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

16 - 18

Fashion, Art, Graphic Arts, Theater, Photography, Dance, Make-Up Artistry, Digital Media, Performing Arts

Biology, Business, Chemistry, Classical Studies, Computer Science, Economics, English, Mathematics, Geography, Geology, History, Law, Media Studies, Philosophy, Physical Education, Physics, Political Science, Psychology, Sociology, Applied Science, Information Technology, Construction, Engineering, Hairdressing, Health and Social Care, Travel, Hospitality, Chef Training, Sport Science, English Literature and Composition

English for International Students, French, Spanish, German

Volunteer Service

Basketball Academy, Football, Boxing, Volleyball, Badminton, Netball, Table Tennis, Rounders

Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year