Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"College Brockenhurst to dobrze wyposażony i nowoczesny kampus w malowniczym Parku Narodowym New Forest na południu Anglii, otoczony starym lasem i swobodnie żyjącymi zwierzętami. College może poszczycić się ponad 100-letnią historią doskonałości w nauczaniu i uczeniu się, a także niezmiennie wysokimi wynikami egzaminów - ostatnio zdało je 98% uczniów międzynarodowych. Dla tych, którzy chcą kontynuować naukę na uniwersytecie, w ostatnich latach 70% uczniów z zagranicy dostało się na jeden z 20 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. College Brockenhurst oferuje szeroki zakres kursów, w tym ponad 40 przedmiotów A Level.

UDOGODNIENIA
College Brockenhurst znajduje się na 36-akrowym kampusie w sercu New Forest. Konsekwentnie inwestują w zasoby informatyczne, aby mieć pewność, że uczniowie zawsze mają dostęp do aktualnych narzędzi edukacyjnych. Wiele sal lekcyjnych zostało znacznie zmodernizowanych, w tym sale biznesowe, sale multimedialne, sale artystyczne oraz działy informatyczne i komputerowe. Ponadto niedawno zainwestowano w specjalistyczne centrum STEM i nowe laboratoria naukowe. Na terenie kampusu znajduje się 27 akrów boisk, w pełni wyposażone centrum sportowe z siłownią i studiem fitness, teatr na 100 miejsc oraz popularna Hard Brock Café, towarzyskie centrum kampusu.

SPORT I SZTUKA
College Brockenhurst oferuje wiele zajęć dodatkowych. Uczniowie mogą dołączyć do jednej z Akademii Sportowych, które oferują koszykówkę, piłkę nożną, hokej, piłkę siatkową i rugby. Uczniowie będą trenować dwa razy w tygodniu i reprezentować College w zawodach okręgowych, regionalnych i krajowych. Program Female Elite Player Football we współpracy z AFC Bournemouth umożliwi piłkarkom dostęp do wysokiej jakości szkoleń.
W szkole działa prężna sekcja artystyczna, która obejmuje m.in. animację, fotografię i technikę teatralną. College Brockenhurst ma fantastyczny program pozalekcyjny z regularnie zmieniającymi się zajęciami, od sportów, takich jak łucznictwo i futbol amerykański, przez zajęcia z Adobe Creative Suite, po marketing i sztukę. Lista jest pełna atrakcji, w których można wziąć udział, a kursy trwają 6 tygodni, co oznacza, że można spróbować kilku rzeczy w ciągu roku szkolnego.


INFORMACJE O SPOŁECZNOŚCI
Brockenhurst to małe miasteczko położone w środku Parku Narodowego New Forest. Uczniowie z całego lasu mogą korzystać z oferty College'u.
Rodziny goszczące znajdują się w pobliskim nadmorskim mieście Bournemouth, 30 minut od szkoły, dzięki czemu nasi uczniowie mogą korzystać z życia w mieście, jednocześnie ucząc się w pięknym otoczeniu lasu. Transport publiczny jest szybki i wydajny, a uczniowie będą mogli korzystać z najpiękniejszych miejsc w Anglii, w tym z wybrzeża, a także z bezpośrednich pociągów do Londynu."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

16 - 18

Photography, Acting, Animation, Textile, Photography

Biology, Chemistry, Environmental Science, Geology, Physics, Mathematics, English, Psychology, Sociology, History, Political Science, Economics, Tourism, Law, Geography

French, Spanish, Chinese

3D Printing Club, Amnesty International, Kreatives Schreiben, LGBTQ, Meditation, Sustainability, Robotics and Engineering, Theater Tech, Law Club

Football, Archery, Badminton, Basketball, Fitness, Hockey, Netball, Tennis, Yoga

Short-Term, Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year