Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"College Bournemouth & Poole oferuje atrakcyjny wybór opcji zawodowych oraz University Foundation Programme, które przygotowują uczniów do dalszej nauki na uniwersytecie lub do podjęcia pracy. Kampus Bournemouth jest położony blisko centrum tego nadmorskiego miasta i w niewielkiej odległości od pięknych plaż.

Jedną z wyjątkowych rzeczy w college’u Bournemouth & Poole jest to, że nie oferuje on egzaminów A-Level, ale skupia się na kursach ukierunkowanych na karierę. Co roku ponad 100 000 uczniów ubiega się o przyjęcie na uniwersytet z tymi kwalifikacjami ukierunkowanymi na karierę zawodową, a wiele uniwersytetów określa kryteria przyjęcia na te kursy w swoich wymaganiach wstępnych. Skupienie się na kursach ukierunkowanych na karierę pozwala college'owi Bournemouth & Poole wyposażyć się w obiekty przemysłowe.

Popularne kursy dla uczniów międzynarodowych na tym kampusie to Biznes, IT, Podróżowanie i Turystyka oraz Pyschologia Stosowana, Kryminologia i Prawo.
Międzynarodowi uczniowie z college'u Bournemouth & Poole z powodzeniem kontynuują naukę na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii oraz zdobywają zatrudnienie po powrocie do kraju.

College Bournemouth & Poole jest dumnym laureatem nagrody Beacon Award dla uczniów międzynarodowych w uznaniu za doskonałe wsparcie, jakie dostarcza.

UDOGODNIENIA
College posiada doskonałe zaplecze, w tym sale komputerowe, biblioteki, centra nauki, laboratoria i warsztaty. Ponadto kampus w Bournemouth ma własne centrum CrossFit oraz profesjonalną restaurację oferującą 5-gwiazdkowe posiłki, obsługiwaną przez uczniów gastronomii z Bournemouth. Uczniowie międzynarodowi w tym kampusie mają dostęp do centrum EFL, gdzie mogą uzyskać dodatkowe wsparcie w zakresie języka angielskiego.

SPORT I SZTUKA
Na terenie kampusu Bournemouth znajduje się centrum CrossFit oraz obiekty sportowe, z których mogą korzystać uczniowie. Ponadto położenie szkoły w pobliżu centrum miasta oferuje uczniom szereg zajęć, w których mogą uczestniczyć poza godzinami lekcyjnymi, takich jak grupy taneczne, kluby językowe i wiele innych.


INFORMACJE O SPOŁECZNOŚCI
Bournemouth to bardzo popularne i dynamiczne miasto położone na pięknym południowym wybrzeżu Anglii. Ponad 11 km piaszczystych plaż, wiele pięknych parków i ogrodów oraz kosmopolityczna atmosfera sprawiają, że Bournemouth to idealne miejsce, by doświadczyć spokojnego nadmorskiego życia w Wielkiej Brytanii."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

16 - 18

Performing Arts

Mathematics, English Language and Composition, English Literature and Composition, Computer Science, Psychology, Criminology, Sociology, Law, Tourism, Business, Hospitality, Media Studies, Sport Science

Student Council, Student Ambassadors, School Trips

Football, Basketball, Rugby, Badminton, Tennis, Table Tennis, Cricket, Volleyball, Volleyball, Yoga, Surfing, Fitness

Short-Term, Spring Semester, Fall Semester