Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Szkoła i środowisko akademickie
Bishop Stortford to wyjątkowa koedukacyjna szkoła dzienna i z internatem, położona na 130 akrach. Dzięki doskonałym sukcesom w nauce zapewnia wszystkim uczniom wszechstronną edukację. College Bishop's Stortford to wspaniałe miejsce nauki - szkoła wystarczająco duża, by dostarczona została wyjątkowa liczba możliwości rozwoju dobrze ukształtowanych, zdolnych i szczęśliwych młodych ludzi, a jednocześnie wystarczająco mała, by każdy mógł być dostrzeżony i otoczony opieką.

Udogodnienia
Internat w college'u Bishop's Stortford to zabawa, przyjaźń i poczucie bycia w domu. Celem ich internatów jest po prostu bycie najlepszym „domem z dala od domu"", miejscem, do którego uczniowie chętnie wracają, miejscem zabawy i towarzystwa, gdzie mogą dzielić się dobrymi rzeczami w swoim życiu, a także znaleźć wsparcie, radę i wskazówki, kiedy tego potrzebują. Wspólne życie i praca w duchu partnerstwa, szacunku i entuzjazmu pomaga budować silną, ale zróżnicowaną społeczność, w której mogą się rozwijać osoby niezależnie od pochodzenia, zainteresowań czy narodowości.

Sport i sztuka
Wydział sztuki dla uczniów szkoły średniej mieści się w przestronnym Centrum Sztuki i odgrywa centralną rolę w życiu college'u. W specjalnie wybudowanym Centrum Sztuki znajduje się wiele dużych pracowni, w tym pracownia rzeźby, warsztat, galeria, sala informatyczna i dobrze wyposażona biblioteka wydziałowa. Dzięki temu uczniowie mogą zajmować się malarstwem, rzeźbą, ceramiką, grafiką, tkaninami, szkłem, projektowaniem graficznym, fotografią, modą, animacją, generowaniem obrazów komputerowych i tworzeniem filmów.

Nagrody i osiągnięcia
Szkoła Bishop's została uznana przez niezależny inspektorat szkolny, rządowy departament edukacji, za instytucję zapewniającą doskonałą edukację w Wielkiej Brytanii.

Informacje o społeczności
Bishop Stortford to historyczne miasteczko rynkowe położone między Cambridge a Londynem. Dojazd pociągiem do Londynu zajmuje mniej niż godzinę."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

15 - 18

Media, Film Academy, 2D Art and Design, Drama Production

Biology, Chemistry, Physics, Mathematics, English, English Literature and Composition, French Language, Latin Language, Business, Psychology, History, Classical Studies, Geography, Philosophy

Spanish

Art Club, Chess Club, Drama Club, Dance Team, Music

Swimming, Golf, Rugby, Cricket, Netball, Hockey, Tennis

Spring Semester, Fall Semester, Fall Year