Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Misją szkoły dla dziewcząt Adcote jest dostarczanie pierwszorzędnej, postępowej edukacji wszystkim dziewczętom, które są pod jej opieką. Rozumieją wyzwania, z którymi współczesne kobiety będą musiały się zmierzyć w przyszłości, a ich unikalny program nauczania CLEAR wyposaża je we wszystkie umiejętności, których będą potrzebowały, aby prosperować w XXI wieku.

UDOGODNIENIA
Istnieją dwa internaty, w których struktura i rutyna są kluczowe. Oba domy mają wspólne pokoje, w których dziewczyny mogą się zrelaksować, pooglądać telewizję, pograć w gry lub po prostu napić się gorącego napoju i nawiązać kontakty towarzyskie. Posiłki są spożywane w charakterze społeczności w restauracji Darby i dają możliwość kontaktu z innymi domami i grupami rocznikowymi.

SPORT I SZTUKA
Szkoła Adcote wspiera aktywne życie szkolne, oferując liczne sporty, takie jak jazda konna, koszykówka, gimnastyka i badminton.
Program artystyczny zachęca dziewczęta do wyrażania swojej kreatywności i obejmuje kursy z zakresu sztuki i projektowania, tekstyliów, sztuk scenicznych oraz projektowania multimediów.

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA
Szkoła Adcote była pierwszą szkołą w Wielkiej Brytanii, która zaoferowała uczniom kwalifikacje Chartered Management Institute i została ogłoszona zwycięzcą ISA Senior School of the Year 2020 - 2021!

INFORMACJE O WSPÓLNOCIE
Piękne miasto Shrewsbury jest położone blisko granicy Anglii i Walii, 1 godzinę drogi od Birmingham i 1,5 godziny od Liverpoolu. Ma wszystkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od miasta, takie jak muzea, kawiarnie, festiwale, ale ma też urok angielskiego miasteczka."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

14 - 18

Textile, Art, Performing Arts, Media

Biology, Chemistry, Physics, Astronomy, Mathematics, English Literature and Composition, Psychology, Religious Studies, Business, Travel, History, Mathematics, Food Nutrition, Geography, Economics, Physical Education, Economics

French, Spanish

Debate, Design Club, Duke of Edinburgh Award Scheme, Drama Club, Photography Club

Fencing, Horse Back Riding, Gymnastics, Dance, Aerobics, Badminton, Basketball, Volleyball, Tennis, Netball, Rounders

Short-Term, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year