Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Założona w 1744 roku Akademia West Nottingham jest najstarszą szkołą z internatem w Stanach Zjednoczonych. Idealne położenie szkoły sprawia, że uczniowie mogą dojechać do wybrzeża Atlantyku, Nowego Jorku i Waszyngtonu.

FACILITIES
Obiekty West Nottingham, położone na 100 akrach w pobliżu Oceanu Atlantyckiego, obejmują centrum uczniowskie, centrum naukowe, boiska sportowe i amfiteatr. W nowym Centrum Innowacji szkoły znajdują się drukarki 3D, komputery HP, sprzęt do podcastingu, technologia wirtualnej rzeczywistości oraz green screen.

SPORT I SZTUKA
Wszyscy uczniowie biorą udział w trzech sezonach sportów wyczynowych lub rekreacyjnych. Do wyboru są badminton, piłka nożna, cheerleading i inne.
Współpraca West Nottingham z New York Academy of Art w zakresie artist-in-residence pozwala uczniom uczyć się od profesjonalnych, dyplomowanych artystów, którzy mieszkają i prowadzą zajęcia na terenie kampusu.

AKADEMIKI I ŻYCIE UCZNIOWSKIE
Uczniowie mieszkają w jednym z czterech akademików. Każdy akademik jest w pełni wyposażony w klimatyzację, telewizory z płaskim ekranem, salę wypoczynkową, pralnię, aneks kuchenny i internet."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

14 - 18

Theater, Photography, Studio Art

Biology, Calculus AB, Calculus BC, Chemistry, English Literature and Composition, European History, French Language and Culture, Physics 1, Data Management, US History, Humanities, Robotics, Yearbook

French, Spanish, Spanish

Admissions Ambassadors, Chess Club, Model United Nations (Model UN), Service Learning, Student Environmental Council

Biology, Calculus AB, Calculus BC, Chemistry, English Literature and Composition, European History, French Language and Culture, Physics 1, Spanish, Data Management, US History, Music Theory, Studio Art

Cross Country Running, Football, Volleyball, Basketball, Cheerleading, Baseball, Badminton, Lacrosse, Tennis

Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year