Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Szkoła im. Charlesa Finneya to prywatna szkoła dzienna położona w północnej części stanu Nowy Jork. Szkoła została założona w 1992 roku i oferuje uczniom ambitny program nauczania z wyróżnieniem, a także program równoległego nauczania (kursy na poziomie college'u) z Houghton College i Monroe Community College.

FACILITES
Na 16-hektarowym kampusie znajduje się nowoczesna drukarka 3D, nowoczesne laboratoria naukowe, biblioteka i audytorium. Jej obiekty sportowe obejmują salę gimnastyczną, szatnie, boisko sportowe i korty. Program robotyki jest wspierany przez program CAD i maszynę CNC, a uczniowie mają okazję nauczyć się obsługi obu maszyn.

SPORT I SZTUKA
W szkole działa 5 drużyn sportowych dla chłopców i 5 drużyn sportowych dla dziewcząt na poziomie juniorów i seniorów. Szczególnie silne drużyny koszykówki chłopców i dziewcząt były mistrzami stanu Nowy Jork.
Oferowane są zajęcia plastyczne i pozalekcyjne, takie jak plastyka, muzyka, sztuki wizualne i teatr, a wielu uczniów zdobyło regionalne i stanowe nagrody.

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA
Szkoła im. Charlesa Finneya jest liderem w regionie Rochester jeśli chodzi o nagrody Scholastic Art Awards. Była to pierwsza prywatna szkoła, która wzięła udział w amerykańskim konkursie FIRST Robotics, zajmując pierwsze miejsce w 2013 roku.

INFORMACJE O SPOŁECZNOŚCI
Penfield jest częścią regionu Greater Rochester. Miasto, otoczone malowniczą zatoką Irondequoit, znajduje się zaledwie 15 minut od centrum Rochester, międzynarodowego centrum szkolnictwa wyższego, które oferuje wiele atrakcji i wydarzeń, takich jak festiwale muzyczne i artystyczne."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

14 - 19

Ceramics, Drawing, Public Speaking, Digital Imaging, Painting, Graphic Design, Studio Art

US History, Robotics, Calculus AB, Biology, Algebra, Civic Studies, English, Environmental Science, Physics, Drafting and Design, Geometry, Statistics, Precalculus, Calculus, Personal Financial Skills, Chemistry, Business, Psychology, Sociology, Criminal Law, US Government and Politics, Carpentry

Spanish

Choir, Community Service, National Honor Society, FIRST Robotics, Student Government, Yearbook Club

US History, Calculus AB, US Government and Politics

Football, Soccer, Volleyball, Basketball, Baseball, Softball, Track and Field, Bowling, Cross Country Running, Golf

Short-Term, Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year