Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Szkoła średnia Notre Dame, będąca placówką Sióstr Miłosierdzia, to szkoła katolicka położona dwie godziny drogi od Rochester w stanie Nowy Jork. W Notre Dame uczniowie angażują się w życie społeczności lokalnej i globalnej, uczestnicząc w różnych formach służby.

UDOGODNIENIA
Do dyspozycji uczniów jest audytorium, sala koncertowa, sala gimnastyczna, kompleks sportowy oraz biblioteka z ponad 7000 skatalogowanych tytułów.

SPORT I SZTUKA
Notre Dame wierzy, że sporty na poziomie drużyn szkolnych promują wartościowe cechy charakteru, które prowadzą do sukcesu w późniejszym życiu. Szkoła oferuje wiele sportów, w tym futbol, koszykówkę, bieżnię, tenis i golf.
W ofercie znajduje się wiele kursów artystycznych, takich jak ceramika, zespół muzyczny, sztuka studyjna, fotografia cyfrowa, film, teoria muzyki i orkiestra symfoniczna.

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA
Szkoła średnia Notre Dame jest akredytowana przez Middle States Association of Colleges and Schools.

INFORMACJE O SPOŁECZNOŚCI
Elmira to miasto położone w południowo-środkowej części stanu Nowy Jork, mniej więcej w połowie drogi między Buffalo a Nowym Jorkiem. Obszar ten jest znany jako „Mark Twain Country"", ponieważ słynny pisarz Mark Twain spędzał tam czas na pisaniu. W okolicy jest wiele fajnych kawiarni, miejsc do robienia zakupów i muzeów do zwiedzania. W odległości około dwóch godzin uczniowie mogą odwiedzić słynne miejsca i uniwersytety w większych miastach, takich jak Syracuse czy Rochester."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

0 - 18

Drawing, Theater, Studio Art, Portfolio, Digital Photography and Design, Ceramics, Printmaking, Writing for Publication

English Language and Composition, Calculus, Statistics, Physics 1, Physics 2, Biology, Chemistry

Chinese, Spanish

English Language and Composition, Calculus, Statistics, Physics 1, Physics 2, Biology, Chemistry

Soccer, Football, Cross Country Running, Swimming, Basketball, Bowling, Indoor Track, Baseball, Tennis, Softball, Track, Lacrosse, Golf

Multiple Year, Spring Semester, Fall Year