Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Założona w 1800 roku katolicka macierz szkolna Ottawa znajduje się w Ottawie, Ontario - stolicy Kanady. Poza pięcioma językami obcymi i ESL uczniowie mają możliwość uczestniczenia w wielu kursach artystycznych, o rozszerzonym zakresie i równoległego zaliczania przedmiotów. Program Specialist High Schools Major (SHSM) jest przeznaczony dla uczniów, którzy chcą się skupić na ścieżce kariery odpowiadającej ich umiejętnościom, zainteresowaniom i talentom.

UDOGODNIENIA
Katolicka macierz szkolna Ottawa dysponuje różnymi obiektami w każdej ze swoich szkół. W skład tych obiektów wchodzą pracownie techniczne, pracownie artystyczne, sale muzyczne, sale taneczne, sale gimnastyczne, studia fotograficzne, kaplice i wiele innych.

SPORT I SZTUKA
Uczniowie w katolickim okręgu szkolnym Ottawa mają możliwość uprawiania wielu różnych sportów. Inne możliwości uprawiania sportu to sporty wewnętrzne, które dostarczają uczniom przyjemnej alternatywy dla programu sportów na poziomie szkolnej drużyny.
Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów artystycznych na kursach artystycznych w szkołach. Przykładowe kursy, które uczniowie mogą wybrać, to taniec, dramat, sztuki medialne i sztuki wizualne, które są na różnym poziomie. Uczniowie mogą uczestniczyć w różnych zajęciach pozalekcyjnych związanych ze sztuką, aby rozwijać się artystycznie.

INFORMACJE O SPOŁECZNOŚCI
Katolicka macierz szkolna Ottawa znajduje się w stolicy kraju i jest doskonałym miejscem dla międzynarodowych uczniów. Ottawa, licząca nieco mniej niż milion mieszkańców, ma do zaoferowania wiele możliwości dla wszystkich typów ludzi. W mieście jest wiele muzeów, galerii sztuki i miejsc historycznych, w których uczniowie mogą poznawać historię i kulturę Kanady. W miesiącach zimowych uczniowie mogą jeździć na nartach lub snowboardzie w wielu ośrodkach narciarskich znajdujących się w pobliżu. W Ottawie znajduje się także kanał Rideau, najdłuższe lodowisko na świeżym powietrzu."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

14 - 16

Dance, Theater, Media Arts, Visual Arts

Computer Programming, Business, Accounting, Entrepreneurship, Marketing, International Business

Chinese, Gaelic, French, Korean, Punjabi

Fall Semester, Fall Year, Multiple Year, Spring Semester, Spring Year