Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Angielski okręg szkolny Newfoundland and Labrador (NLESD) znajduje się w Metro St. Szkoły w tym okręgu oferują specjalistyczne programy akademickie, w tym prestiżowy program matury międzynarodowej, kursy Advanced Placement (AP) oraz programy równoległej edukacji.

UDOGODNIENIA
Szkoły w okręgu dysponują zróżnicowaną infrastrukturą, w tym boiskami, kortami, salami gimnastycznymi, nowoczesnymi salami lekcyjnymi, laboratoriami naukowymi, teatrami, ośrodkami kultury, pracowniami i warsztatami, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy.

SPORT I SZTUKA
Uczniowie w NLESD mogą dołączyć do wielu drużyn sportowych na poziomie początkującym, szkolnej drużyny rezerwowej i szkolnej drużyny, takich jak narciarstwo, hokej czy siatkówka. Uczniowie mogą korzystać ze śnieżnych zim w okolicy, uczestnicząc w mistrzowskiej drużynie narciarskiej zarówno w sezonie jesiennym, jak i zimowym.
Uczniowie mają różne możliwości rozwijania talentów artystycznych. Mogą występować w musicalach i sztukach teatralnych w ramach programów teatralnych, poznawać projektowanie cyfrowe i technologię stojącą za sztuką współczesną.

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA
Szkoły w NLESD mają imponującą kolekcję osiągnięć. Co roku tylko 315 kanadyjskich uczniów jest wybieranych do udziału w ekskluzywnym Forum Młodych Kanadyjczyków, by zdobywać wiedzę na temat systemów rządowych, przywództwa i obywatelstwa w tym kraju; w 2018 roku 9 z tych 315 uczniów było uczniami NLESD.

INFORMACJE O SPOŁECZNOŚCI
Nowa Fundlandia, mała wyspa na północnym Oceanie Atlantyckim, znajduje się w najbardziej wysuniętym na wschód punkcie Ameryki Północnej i liczy 109 000 mieszkańców. Region ten jest znany ze swojej skromnej kultury, ciepłych ludzi, tysięcy kilometrów wybrzeża, wielorybów, gór lodowych i najsmaczniejszych dzikich jabłek Bakeapples w całej Kanadzie. Mieszkańcy Nowej Fundlandii to jedni z najserdeczniejszych ludzi na świecie! Rodziny goszczące mieszkają blisko szkoły uczniów, a uczniowie są odbierani przez autobus szkolny. Wszyscy uczniowie z zagranicy mogą brać udział w zabawnych comiesięcznych zajęciach - przykładami mogą być: orientacja i biwakowanie, profesjonalne zajęcia artystyczne, sesje fotograficzne, zjazdy na linie, jazda na łyżwach i sankach na świeżym powietrzu, jazda na nartach w lutym, wycieczki po Montrealu, obserwacja wielorybów w czerwcu, ogniska na plaży."

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

14 - 19

Art Technologies, Art, Drama Production

Biology, Calculus AB, Calculus, Chemistry, Computer Science A, Computer Science AB, English Language and Composition, Environmental Science, European History, French Language and Culture, German Language and Culture, Human Geography, Macroeconomics, Microeconomics, Physics B, Political Science, Psychology, US Government and Politics, Statistics, US History, World History

French Immersion, French, German, Spanish

International Pardon Club, Chess Club

Biology, Calculus, Chemistry, Computer Science A, English Language and Composition, Environmental Science, European History, French Language and Culture, German Language and Culture, Human Geography, Macroeconomics, Microeconomics, Music Theory, Physics B, Psychology, US Government and Politics, Statistics, US History, World History

Cross Country Running, Ice Hockey, Snowboarding, Football, Wrestling, Volleyball, Badminton, Basketball, Golf, Rugby, Soccer, Softball, Track and Field

Multiple Year, Spring Semester, Fall Semester, Fall Year, Spring Year