Educatius Group Logo
Home » Liceum online » Tutoring akademicki

Tutoring akademicki

Uczniowie Educatius Academy Online mogą rozmawiać z tutorami akademickimi 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Tutorzy, niemal jak korepetytorzy, mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć przedmiot, którego się uczysz, odpowiednio wykonywać zadania i przygotowywać się do egzaminów. A koszt całego wsparcia jest wliczony w koszt Twojego programu.

Specjaliści przedmiotowi 
Nasi tutorzy akademiccy są starannie dobierani, aby zapewnić Ci pomoc, której potrzebujesz, bez względu na to, czego się uczysz. Twoi korepetytorzy będą formalnie wykształceni i starannie zweryfikowani, aby mieć pewność, że posiadają wymaganą wiedzę przedmiotową, aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Wsparcie na żądanie
Merytoryczne wsparcie jest udzielane naszym uczniom na platformie o nazwie TutorMe. Gdy tylko prześlesz prośbę o wsparcie na TutorMe, w ciągu 30 sekund zostaniesz dopasowany do swojego korepetytora. Możesz sprawdzić specjalizację każdego z tutorów, zanim zdecydujesz, czy chcesz się spotkać z daną osobą. Jeśli nie będziesz zainteresowany, od razu zostaniesz dopasowany do innego korepetytora.

Łatwość obsługi
Możesz skorzystać z naszego wsparcia naukowego za pośrednictwem wiadomości tekstowej, telefonu lub czatu wideo. Wszelkie nasze „korepetycje” odbywają się w języku angielskim, aby rozszerzyć Twoje całkowite zanurzenie w języku.

Rozpocznij rozmowę
Kluczowe fakty:
  • Kompetentni wykładowcy

  • Dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

  • Znajdź korepetytora w 30 sekund

  • Komunikuj się przez SMS, telefon lub wideo

  • Bez dodatkowych kosztów

Bezpłatne doradztwo akademickie

Umów się z nami na indywidualne spotkanie i opowiedz nam o swoich celach akademickich. Wspólnie ustalimy najlepszy sposób, aby dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz.

Rozpocznij rozmowę