Educatius Group Logo
Home » Liceum online » English Prep Camp kurs online

English Prep Camp: Kurs Online

Podnieś swoje umiejętności językowe dołączając do English Prep Camp! naszego autorskiego Kursu Online. Na tych cotygodniowych zajęciach online rozwiniesz prawdziwą biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim, jakiej potrzebujesz do swoich zupełnie nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku, które odmienią całe Twoje życie!

Profesjonalni wykładowcy
45 naszych rodzimych nauczycieli języka angielskiego (native speakers) to certyfikowani nauczyciele języka obcego. A ponieważ uczą od co najmniej dwóch lat, dobrze wiedzą, jak sprawić, by zajęcia były wciągające i zabawne!

Autorski program nauczania
Twoje lekcje będą się odbywały w języku angielskim, ale poziom trudności będzie zależał od Twoich umiejętności językowych. Opracowaliśmy własne materiały do nauki, aby można je było dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nauka w małych grupach
Ucz się razem z ambitnymi studentami – takimi jak Ty. Zajęcia prowadzone są w małych grupach studentów z całego świata.

Rozpocznij rozmowę
Kluczowe fakty:
  • Cotygodniowe zajęcia online

  • 35 godzin zabawnych, interaktywnych lekcji

  • Nauczanie dopasowane do Ciebie

  • Doświadczeni native speakerzy języka angielskiego

  • Małe grupy studentów zagranicznych

Globalna perspektywa

English Prep Camp! to kurs, który stale przyciąga studentów z całego świata. Międzynarodowy program kursu sprawi, że rozwiniesz swoje umiejętności językowe i poznasz nowe kultury i miejsca. To doświadczenie znacząco zwiększy Twoją pewność siebie już na etapie rozpoczynania nauki międzynarodowej. Dołącz do English Prep Camp! online i Bądź Gotowy! na nowe doświadczenia w międzynarodowej szkole średniej, dzięki globalnej poprawie swoich umiejętności językowych.

Zarezerwuj bezpłatne doradztwo akademickie

Umów się z nami na indywidualne spotkanie i opowiedz nam o swoich celach akademickich. Wspólnie ustalimy najlepszy sposób, aby dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz.

Rozpocznij rozmowę