Educatius Group Logo
Home » Liceum online » Doradztwo akademickie

Doradztwo akademickie

Nasz zespół doświadczonych doradców akademickich udzieli Ci wsparcia jeszcze przed rozpoczęciem nauki. Dopasowujemy Cię do programu i zajęć, które będą służyć realizacji Twoich celów naukowych. I będziemy zawsze pod ręką, aby poprowadzić Cię przez całą tę podróż, i pomóc Ci pozostać na właściwej drodze aby pomyślnie dotrzeć do dnia ukończenia szkoły.

Weryfikacja programu
Nasi profesjonalni doradcy zapoznają się z odpowiednią dokumentacją Twojej lokalnej szkoły średniej, aby dopasować Cię do najlepszego programu. Prawdziwe zrozumienie Twojej historii oznacza, że możemy dokładnie określić, w jaki sposób masz szansę osiągnąć swoje cele naukowe.

Wybór zajęć
Po dokonaniu wyboru programu pomożemy Ci stworzyć harmonogram obejmujący wszystkie wymagane zajęcia i przedmioty do wyboru, które najlepiej odpowiadają Twoim zainteresowaniom, celom naukowym i znajomości języka angielskiego.

Wsparcie akademickie
Gdy już rozpoczniesz zajęcia, Twój doradca będzie czuwał nad Twoją realizacją postępów i ważnych terminów. W razie ryzyka powstania zaległości, Twój doradca zwróci się do Ciebie ze wsparciem i zachętą.

Skontaktuj się z nami
Kluczowe fakty:
  • Pomoc w wyborze programu

  • Poradnictwo w zakresie wyboru zajęć

  • Wsparcie naukowe

  • Przypomnienia o kluczowych terminach

Bezpłatne doradztwo akademickie

Umów się z nami na indywidualne spotkanie i opowiedz nam o swoich celach akademickich. Wspólnie ustalimy najlepszy sposób, aby dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz.

Rozpocznij rozmowę