Educatius Group Logo

HIGHLIGHT INFO

"Dexter to czteroletnia szkoła średnia. Szkoła w Michigan, zaliczana do 40 najlepszych szkół przez US News and World Report, ponad 80% jej nauczycieli i profesjonalnego personelu posiada zaawansowane stopnie naukowe. Kluby dziennikarskie, debatanckie, kryminalistyczne, robotyczne i Quiz Bowl zdobyły nagrody w konkursach stanowych i krajowych.

UDOGODNIENIA
Założona w 2002 roku szkoła posiada nowoczesne sale lekcyjne i jest połączona z Centrum Sztuk Scenicznych Dexter.

SPORT I SZTUKA
Szkoły Dexter uczestniczą w Konferencji Południowo-Wschodniej MHSAA. Silny program sportowy, drużyna pływacka chłopców zdobyła tytuł mistrza Lower Peninsula Division 2 w 2012, 2016 i 2017 roku.
Szkoła ma też wiele programów artystycznych. Uczniowie mogą dołączyć do wielu klubów artystycznych i muzycznych, a także brać udział w przedstawieniach teatralnych.

INFORMACJE O SPOŁECZNOŚCI
Dexter, Michigan, to społeczność podmiejska położona 45 minut na zachód od Detroit. W okolicy znajduje się kilka szkół wyższych, w tym The University of Michigan, Eastern Michigan University i Washtenaw Community College. W okolicy znajdują się również parki i jeziora, które umożliwiają spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
Educatius Public School PDF: Profil szkoły publicznej Dexter w PDF
Odwiedź stronę szkoły: Szkoła publiczna Dexter
Odwiedź stronę miasta: Dexter, Michigan"

Dowiedz się więcej

Unlock the adventure of a lifetime

Informacje o szkole

14 - 19

Theater, Visual Arts, Graphic Design

French, Spanish

Visual Arts, Graphic Design

Soccer, Tennis, Water Polo, Golf, Swimming, Volleyball, American Football, Field Hockey, Cross Country Running, Equestrian, Sideline Cheerleading, Lacrosse, Softball, Track and Field, Basketball, Hockey, Wrestling

Fall Year